Nowotwór w rodzinie Dody. Wokalistka odwoła koncerty?

Doda zawiesza karierę? / fot. YouTube/mat.pras.

  

"W mojej rodzinie pojawił się nowotwór. Z przykrością muszę przełożyć najbliższe aktywności zawodowe" - taką informację podała dziś w mediach społecznościowych Doda. Czy to oznacza zawieszenie kariery wokalistki?

Niestety nie mam dobrych informacji. W mojej rodzinie pojawił się nowotwór. Z przykrością muszę przełożyć najbliższe aktywności zawodowe na późniejszy czas. Proszę o wyrozumiałość i wsparcie 

- napisała wokalistka na Facebooku i Instagramie. 

Kilka lat temu z chorobą nowotworową zmagała się mama piosenkarki. Artystka nie zdradziła jednak, kogo konkretnie dotyczy choroba. Na razie zamieściła w mediach społecznościowych lakoniczny komunikat, z którego wynika, że w obliczu choroby w rodzinie, zawodowe plany Dody zejdą na dalszy plan.

fot. screen/www.instagram.com/dodaqueen/

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, www.instagram.com/dodaqueen/

Tagi

Wczytuję komentarze...

#AgresjaWysiada w miejskich tramwajach

/ Free-Photos / 9109 zdjęć

  

W poznańskich tramwajach rozpoczęła się kampania społeczna #AgresjaWysiada. Emitowane w pojazdach spoty pokażą, jak reagować na agresję w przestrzeni publicznej i jednocześnie nie narażać się na niebezpieczeństwo.

Poznański magistrat podał, że poprzez pięć spotów pasażerowie zostaną zapoznani z zasadami postępowania w przypadku, gdy w ich otoczeniu ktoś będzie zachowywał się agresywnie. Przedsięwzięcie ma zwrócić uwagę na problem przemocy w przestrzeni publicznej, w szczególności w komunikacji miejskiej.

Filmy instruktażowe będą emitowane na 80 ekranach poznańskich tramwajów. Przygotowano je w wersji polskiej i angielskiej. Pasażerowie dowiedzą się z nich, że w przypadku zawłaszczania przestrzeni publicznej czy wulgarnych zachowań, których są świadkami czy ofiarami, powinni reagować - pamiętając przy tym o własnym bezpieczeństwie. W razie potrzeby powinni dzwonić na numer alarmowy.

 Akcja potrwa miesiąc.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl