Wojna w paliwach

  

Skuteczna walka z przestępczością VAT-owską poważnie uderzyła w nielegalny handel paliwami. Spowodowało to wybuch brutalnej wojny między kluczowymi grupami parającymi się tym procederem. W ruch poszedł cały wachlarz kwitów zbieranych od lat przez zaprzyjaźnionych nie tylko emerytowanych, lecz także wciąż czynnych oficerów służb specjalnych. Hitem mają być nagrania z przełomu września i października 2018 r. z udziałem m.in. znanego, nieżyjącego już biznesmena i dwóch osób kojarzonych z polityką.

Rozmowa ma być o sprowadzanym ze Wschodu paliwie i jego sprzedaży w Polsce. Nagranie miało powstać w ramach rzekomej operacji specjalnej ABW. Faktycznie miało to być zabezpieczenie dla grupy oficerów Agencji na wypadek wybuchu afery i utraty wielomilionowych zysków z omawianego procederu. Czy poznamy treść tych nagrań, aby przeciąć wszelkie spekulacje?

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts