"Król TVN" ma "początki demencji"? Nie pamięta, kogo zaprosił do programu

Od kilku dni na oficjalnym profilu Kuby Wojewódzkiego wisi informacja o gościach, którzy pojawią się w programie "króla TVN". Wśród zaproszonych znaleźli się m.in. raper i aktor Kamil Nożyński, aktorka Roma Gąsiorowska i pisarz Jakub Żulczyk. Problem w tym, że ten ostatni o rzekomym zaproszeniu do programu dowiedział się... z Facebooka.

Jakub Wojewódzki
fot. YouTube/TVN

Surrealistyczna opowieść o filmie i serialu ...

Udział wezmą - Kamil Nożyński (Ślepnąc od świateł), Jakub Żulczyk -(Ślepnąc od świateł), Kubuś (Ślepnąc od świateł), Roma Gąsiorowska (Całe szczęście), Max Balcerowski (Całe szczeście) i inni :)

wtorek - sztywniutko ;)

zapraszam

k

- napisał na swoim wallu Jakub Wojewódzki, samozwańczy "król" stacji TVN, który najwidoczniej chce poświęcić nowy odcinek swojego show głośnemu serialowi "Ślepnąc od świateł".

Problem w tym, że dziennikarz chyba nie do końca przemyślał swój wpis, bo - jak się okazuje - Jakub Żulczyk nigdy do programu nie został zaproszony:

Wbrew temu, co pisze pan Wojewódzki u siebie na fanpage, nie będę gościem jego programu we wtorek. Nie wiem, czy to forma zaproszenia, czy początki demencji pana Wojewódzkiego, czy zwykłe pomylenie mnie z kimś innym, w każdym razie - przepraszam rozczarowanych. 

- napisał Żulczyk w sprostowaniu.

 

 

 


Źródło: niezalezna.pl,

#TVN #Kamil Nożyński #Jakub Żulczyk #Kuba Wojewódzki

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo