Chciała wbić szpilę, nie wyszło. Mucha: „nie wiedziałam”, Jaki: „ale oskarżać fajnie”. Poszło o księży

Ostra riposta Patryka Jakiego w porannym programie Polsat News. Gdy dyskusja zeszła na rejestr pedofilów, Joanna Mucha powtórzyła pewne kłamstwo, z którego wycofała się sama jego twórczyni - "Gazeta Wyborcza". - Moim zdaniem pani też powinna przeprosić, bo spotkamy się w sądzie - powiedział Jaki. Jak dodał, "to, co pani robi, to po raz kolejny ohydne kłamstwo".

Twitter

Joanna Mucha nie miała dzisiaj dobrego poranka. Na antenie stacji Polsat New powieliła bowiem kłamstwo wykreowane przez "Gazetę Wyborczą", z którego ta już się wycofała. 

Chodzi mianowicie o ogłoszony przez Prawo i Sprawiedliwość rejestr pedofilów. Zdaniem Muchy, "ogłosiliście rejestr pedofilów pomijając księży" - powiedziała.

Z szybką i ostrą ripostą pospieszył Patryk Jaki:

Dobrze, że pani o tym wspomniała, bo ten materiał po raz pierwszy opublikowała "Gazeta Wyborcza" i wczoraj właśnie podpisała ugodę prosząc o wycofanie z sądu tej sprawy

- poinformował zdziwioną poseł.

Moim zdaniem pani też powinna przeprosić, bo spotkamy się w sądzie, dlatego że rejestr pedofilów, który uchwalaliśmy, zresztą chyba bez sprzeciwu PO, nie ma podziału na zawody. To, co pani robi, to po raz kolejny ohydne kłamstwo

- dodał.

Ja się powołuje na media

- starała się bronić Mucha, ale nie wyszło. "Media przeprosiły za kłamstwa" - przypomniał Jaki.

Nie wiedziałam

- rzuciła poseł.

Nie wiedziałam, ale oskarżać sobie - fajnie, prawda?

- stwierdził Jaki.

Zobaczcie sami:

 

 

 


Źródło: niezalezna.pl

#media #księża #Joanna Mucha #rejestr pedofilów #Patryk Jaki

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo