Morawiecki: "Ze Zbigniewem Bońkiem w jednej biało-czerwonej drużynie zmieniamy polską piłkę"

/ Zbigniew Boniek / By Roger Gor - IMG_2906.JPG, CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=39504527

  

Kiedy byłem młodym chłopakiem każdy na osiedlowym boisku chciał być Zbigniewem Bońkiem, dziś ze Zbigniewem Bońkiem w jednej biało-czerwonej drużynie zmieniamy polską piłką - napisał na Twitterze premier Mateusz Morawiecki.

Kiedy byłem młodym chłopakiem, każdy na osiedlowym boisku chciał być Zbigniewem Bońkiem. Trochę się nawet o to kłóciliśmy z kolegami. Dziś w jednej, biało-czerwonej drużynie ze Zbigniewem Bońkiem zmieniamy polską piłkę! 

- napisał szef rządu na Twitterze.

Wpis premiera Morawieckiego jest odpowiedzią na wpis dziennikarza sportowego, redaktora naczelnego portalu weszlo.com Krzysztofa Stanowskiego. Stanowski poinformował, że rząd przeznaczy 130 milionów złotych w ciągu trzech lat na dofinansowanie akademii piłkarskich certyfikowanych przez PZPN.

Rząd przeznaczy 130 milionów w trzy lata na dofinansowanie akademii piłkarskich certyfikowanych przez PZPN. Wspólny projekt da ogromny zastrzyk finansowy szkółkom z całego kraju 

- napisał Stanowski.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Watykan ma nowego rzecznika

/ fot. Aleteia Image Department/creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/deed.en

  

- Matteo Bruni został mianowany przez papieża Franciszka nowym dyrektorem biura prasowego Watykanu - napisano w oficjalnym komunikacie. Na stanowisku rzecznika zastąpi Alessandro Gisottiego, który pełnił tymczasowo te obowiązki od końca 2018 roku.

Nowy rzecznik Watykanu to dotychczasowy pracownik biura prasowego, odpowiadający za kwestie logistyczne w czasie oficjalnych audiencji papieża, a także jego zagranicznych podróży.

Podczas pielgrzymek Bruni opiekował się zawsze grupą kilkudziesięciu dziennikarzy z całego świata towarzyszących papieżowi w samolocie.

Serię zmian w biurze prasowym Watykanu zapoczątkowało odejście w ostatnim dniu zeszłego roku rzecznika Grega Burke'a. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl