„Przed wyborami usłyszymy”... Tym spotem PiS obnaża, co wyrabia PO. WIDEO

/ / twitter.com/@pisorg

  

- Chcemy podkreślić to, że Platforma Obywatelska jest formacją zupełnie niewiarygodną. Przed wyborami mami i obiecuje, a po wyborach kluczy i nie realizuje swoich obietnic - mówiła w Sejmie Beata Mazurek. Rzecznik prasowa Prawa i Sprawiedliwości zaprezentowała nowy spot wyborczy, którym PiS uderza w PO.

To pytanie do Polaków, czy wybiorą partię, która realizuje to, co obiecuje, czy na partię, która nie jest wiarygodna. Niech PO w końcu przedstawi swoją propozycję dla Polski

- mówiła Beata Mazurek podczas konferencji prasowej w Sejmie.

W spocie PiS obnaża kłamstwa Platformy Obywatelskiej dotyczące wieku emerytalnego. W nagraniu słyszymy wypowiedzi prominentnych polityków partii, m.in. Bronisława Komorowskiego i Grzegorza Schetyny, a także późniejszego ministra pracy i polityki społecznej w rządzie PO-PSL,Władysława Kosiniaka-Kamysza.

Przed wyborami parlamentarnymi politycy PO i PSL mówili, że wieku emerytalnego nie podwyższą. A jak było po wygranych przez nich wyborach to wszyscy pamiętają...

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: 300polityka.pl, twitter.com, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Timmermans o współpracy z Wojciechowskim. Jak zareagował na kandydata z Polski?

/ By Michael Thaidigsmann - Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=76392264; Telewizja Republika

  

Frans Timmermans został kandydatem na stanowisko wiceszefa Komisji Europejskiej ds. zielonego ładu. Oznacza to, że nie będzie już zajmował się praworządnością, ale przy sprawowaniu swojej nowej funkcji będzie musiał współpracować z komisarzem ds. rolnictwa, na którego kandydatem jest Janusz Wojciechowski. Timmermans zabrał głos, jak widzi ewentualną współpracę.

Holender, który w nowej Komisji Europejskiej ma nadzorować m.in. rolnictwo, był pytany, czy problematyczny jest dla niego fakt, że wobec Wojciechowskiego postępowanie prowadzi Europejski Urząd ds. Zwalczania Nadużyć Finansowych (OLAF).

[polecam:https://niezalezna.pl/287456-timmermans-bedzie-musial-wspolpracowac-z-wojciechowskim-znamy-sklad-nowej-ke]

Odpowiedział, że nie widzi żadnego problemu w tym, by współpracować z Wojciechowskim. Wskazał, że stanowisko komisarza ds. rolnictwa będzie istotne w kontekście zmian klimatycznych.

"Jeśli chcemy dokonać zmian w Europie we właściwym kierunku, musimy zmienić wspólną politykę rolną" 

- powiedział.

Wyjaśnił, że chodzi o stworzenie "zrównoważonego" rolnictwa, które będzie funkcjonowało w poszanowaniu bioróżnorodności i będzie jak najlepiej wykorzystywało surowce naturalne.

"Nie widzę żadnych przeszkód, by z nim (Wojciechowskim) współpracować, gdy zostanie zaakceptowany przez Parlament Europejski"

- podsumował Timmermans.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl