Mocny apel rapera ws. Karty LGBT: „Łapy precz od polskich dzieci!”. WIDEO

Tau w mocnym apelu przeciw kontrowersyjnej "edukacji seksualnej" / fot. www.facebook.com/pg/tau.bozon

  

Popularny raper i producent muzyczny tworzący pod pseudonimem Tau umieścił na swoim Facebooku mocny apel nawołujący do obrony polskich dzieci przed tzw. "edukacją seksualną" w formie zaproponowanej w Karcie LGBT. "To nie jest żart, to dzieje się już na Zachodzie, dlatego musimy się teraz zmobilizować" - przekonuje muzyk i zachęca do podpisania petycji przeciwko zmianom w warszawskich szkołach.

W ostatnim czasie głośno zrobiło się o wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia w sprawie edukacji seksualnej, których wprowadzenie do szkół zakłada podpisana niedawno przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego deklaracja LGBT+. W wytycznych tych znajduje się wiele mocno kontrowersyjnych zapisów, m.in. dotyczących nauki masturbacji oraz dokonywania tzw. "coming outu", czyli ujawnienia wobec innych uczuć homoseksualnych lub biseksualnych. Do sprawy odniósł się również popularny raper Tau, który zaapelował o sprzeciw wobec tego rodzaju "edukacji" i zachęcił do podpisywania petycji pt. "NIE dla propagandy LGBT w warszawskich szkołach!"

To są obsceniczne, obrzydliwe, po prostu perfidne materiały, które świadczą o tym, że pewne grupy chcą forsować tzw. "edukację seksualną" w naszych szkołach

- mówi Tau o proponowanych przez WHO zaleceniach.

Zakłada to m.in., że chcą uczyć nasze dzieci masturbacji, antykoncepcji, chcą, by klepały się po pośladkach, by bawiły się sztucznymi penisami i pochwami 

- ostrzega artysta.

To nie jest żart, to dzieje się już na Zachodzie, dlatego musimy się teraz zmobilizować, wszyscy razem, pełna mobilizacja

- zaapelował muzyk. Całość jego nagrania można obejrzeć poniżej:

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, www.facebook.com/pg/tau.bozon

Tagi

Wczytuję komentarze...

Pracownik firmy kurierskiej z zarzutem kradzieży

Zdjęcie ilustracyjne / pxhere.com/creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/

  

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi pracownikowi firmy kurierskiej, który w trakcie sortowania przesyłek ukradł paczkę z zawartością dwóch pierścionków.

Pod koniec kwietnia br. policjanci Komisariatu Policji V w Krakowie przyjęli zawiadomienie od przedstawiciela firmy kurierskiej o kradzieży pierścionków, które nie zostały dostarczone do ich klientów. Przekazał on, iż według jego wiedzy sprawcą może być jeden z pracowników sortowni firmy kurierskiej.

Funkcjonariusze, analizując materiał dowodowy zgromadzony w tej sprawie, potwierdzili przypuszczenia zgłaszającego, w efekcie czego ustalili personalia pracownika, który dokonał kradzieży biżuterii, a następnie zatrzymali tego 20-letniego mieszkańca Krakowa. W trakcie przesłuchania przyznał się on do kradzieży oraz wskazał lombardy, w których sprzedał zagrabione rzeczy. Mundurowi udali się w te miejsca i odzyskali cenne przedmioty.

Właściciele lombardów potwierdzili zakup pierścionków od zatrzymanego. Wartość skradzionego mienia wyceniona została na ponad 7 000 zł. 20-latek usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl