Mocny apel rapera ws. Karty LGBT: „Łapy precz od polskich dzieci!”. WIDEO

Tau w mocnym apelu przeciw kontrowersyjnej "edukacji seksualnej" / fot. www.facebook.com/pg/tau.bozon

  

Popularny raper i producent muzyczny tworzący pod pseudonimem Tau umieścił na swoim Facebooku mocny apel nawołujący do obrony polskich dzieci przed tzw. "edukacją seksualną" w formie zaproponowanej w Karcie LGBT. "To nie jest żart, to dzieje się już na Zachodzie, dlatego musimy się teraz zmobilizować" - przekonuje muzyk i zachęca do podpisania petycji przeciwko zmianom w warszawskich szkołach.

W ostatnim czasie głośno zrobiło się o wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia w sprawie edukacji seksualnej, których wprowadzenie do szkół zakłada podpisana niedawno przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego deklaracja LGBT+. W wytycznych tych znajduje się wiele mocno kontrowersyjnych zapisów, m.in. dotyczących nauki masturbacji oraz dokonywania tzw. "coming outu", czyli ujawnienia wobec innych uczuć homoseksualnych lub biseksualnych. Do sprawy odniósł się również popularny raper Tau, który zaapelował o sprzeciw wobec tego rodzaju "edukacji" i zachęcił do podpisywania petycji pt. "NIE dla propagandy LGBT w warszawskich szkołach!"

To są obsceniczne, obrzydliwe, po prostu perfidne materiały, które świadczą o tym, że pewne grupy chcą forsować tzw. "edukację seksualną" w naszych szkołach

- mówi Tau o proponowanych przez WHO zaleceniach.

Zakłada to m.in., że chcą uczyć nasze dzieci masturbacji, antykoncepcji, chcą, by klepały się po pośladkach, by bawiły się sztucznymi penisami i pochwami 

- ostrzega artysta.

To nie jest żart, to dzieje się już na Zachodzie, dlatego musimy się teraz zmobilizować, wszyscy razem, pełna mobilizacja

- zaapelował muzyk. Całość jego nagrania można obejrzeć poniżej:

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, www.facebook.com/pg/tau.bozon

Tagi

Wczytuję komentarze...

Pielgrzymka z Suwałk dotarła do Berżnik [ZDJĘCIA]

/ @pielgrzymkaSuwalkiWilno

  

W drugim dniu pielgrzymki z Suwałk do Ostrej Bramy dotarliśmy do parafii Berżniki, która leży na samej granicy polsko – litewskiej. Większość dnia pątnicy maszerowali w deszczu. Te trudy wzmacniają intencje, z którymi udajemy się do Matki Bożej Miłosierdzia.

Dzień rozpoczął się poranną modlitwą przy kościele w gościnnym Krasnopolu. Następnie wyruszyliśmy w stronę Sejn, gdzie dotarliśmy po postoju w miejscowości Skustele. W Sejnach przeżywaliśmy dzisiejszą eucharystię wspominając Matkę Boża Szkaplerzną w miejscowej bazylice, która jest jednocześnie sanktuarium Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Wszystkich pielgrzymów w imieniu parafian powitał tradycyjnie ks. prałat Zbigniew Bzdak.

Nasza pielgrzymkowa Msza św. nabrała szczególnie uroczystego charakteru za sprawą jubileuszu 40. lecia kapłaństwa bp ełckiego Jerzego Mazura SVD, który przeżywał go wraz z ośmioma współbraćmi werbistami. Ich święcenia odbyły się dokładnie 22 kwietnia 1979 r. w Pieniężnie, a sakrament kapłaństwa przyjęli z rąk abpa Ignacego Tokarczuka. Okolicznościową homilię wygłosił jeden z jubilatów o. Jan Pawłowski z Nysy z Domu Dobrego Pasterza. Podkreślił w nim m.in,. iż Maryja przez swoje „Fiat” przypomina do kogo należy człowiek i kto ma do niego największe prawo. Jeden jest Bóg, od którego wszyscy wyszli, do niego także, czy tego chcemy czy nie, wrócimy. W tym kontekście odpowiedź dana Panu przez Maryję podczas Zwiastowania  „Oto ja służebnica Pańska” to najpiękniejsze słowa, jakie człowiek może powiedzieć Panu Bogu. Maryja podpowiada nam, jak układać nasze relacje z Jej Synem, jak być wiernym chrystusowej ewangelii – powiedział kaznodzieja.

Na zakończenie eucharystii pielgrzymi złożyli księdzu biskupowi i wszystkim jubilatom serdeczne życzenia. Po Mszy św. w kaplicy Matki Bożej Sejneńskiej chętni pielgrzymi przyjęli szkaplerz maryjny z rąk ojca karmelity uczestniczącego w pielgrzymce. Następnie wszyscy udali się do Zespołu Szkół Rolniczych  na obiad przygotowany przez parafian z Sejn.

Po kolejnych 10 km. pielgrzymowania dotarliśmy do Berżnik. To ostatni nocleg w granicach Polski. Pątników zmierzających do Ostrej Bramy powitał tu miejscowy proboszcz i jego parafianie, którzy od wielu lat okazują nam wielką gościnność.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl