Mocny apel rapera ws. Karty LGBT: „Łapy precz od polskich dzieci!”. WIDEO

Tau w mocnym apelu przeciw kontrowersyjnej "edukacji seksualnej" / fot. www.facebook.com/pg/tau.bozon

  

Popularny raper i producent muzyczny tworzący pod pseudonimem Tau umieścił na swoim Facebooku mocny apel nawołujący do obrony polskich dzieci przed tzw. "edukacją seksualną" w formie zaproponowanej w Karcie LGBT. "To nie jest żart, to dzieje się już na Zachodzie, dlatego musimy się teraz zmobilizować" - przekonuje muzyk i zachęca do podpisania petycji przeciwko zmianom w warszawskich szkołach.

W ostatnim czasie głośno zrobiło się o wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia w sprawie edukacji seksualnej, których wprowadzenie do szkół zakłada podpisana niedawno przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego deklaracja LGBT+. W wytycznych tych znajduje się wiele mocno kontrowersyjnych zapisów, m.in. dotyczących nauki masturbacji oraz dokonywania tzw. "coming outu", czyli ujawnienia wobec innych uczuć homoseksualnych lub biseksualnych. Do sprawy odniósł się również popularny raper Tau, który zaapelował o sprzeciw wobec tego rodzaju "edukacji" i zachęcił do podpisywania petycji pt. "NIE dla propagandy LGBT w warszawskich szkołach!"

To są obsceniczne, obrzydliwe, po prostu perfidne materiały, które świadczą o tym, że pewne grupy chcą forsować tzw. "edukację seksualną" w naszych szkołach

- mówi Tau o proponowanych przez WHO zaleceniach.

Zakłada to m.in., że chcą uczyć nasze dzieci masturbacji, antykoncepcji, chcą, by klepały się po pośladkach, by bawiły się sztucznymi penisami i pochwami 

- ostrzega artysta.

To nie jest żart, to dzieje się już na Zachodzie, dlatego musimy się teraz zmobilizować, wszyscy razem, pełna mobilizacja

- zaapelował muzyk. Całość jego nagrania można obejrzeć poniżej:

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, www.facebook.com/pg/tau.bozon

Tagi

Wczytuję komentarze...

Ale upał! Rekordowa temperatura w Radzyniu

Zdjęcie ilustracyjne / fot. pixabay.com

  

Dziś został ustanowiony nowy rekord czerwcowej temperatury w Polsce. W Radzyniu w województwie lubuskim ok. godz. 15.20 zanotowano 38,2 stopnia. Gorąco było w całym kraju - w prawie co drugiej stacji pomiarowej IMGW odnotowano temperatury przekraczające 33 stopnie.

Poza Radzyniem w środę najgoręcej było w Kórniku - 37,5 stopnia, Paproci (37,4 st.), Poznaniu (37,2 st.) i Szamotułach-Bobrówkowie (37,1). Temperaturę przekraczającą 36 stopni odnotowano również w niektórych miejscowościach w woj. wielkopolskim, woj. lubuskim i woj. dolnośląskim. 36,7 stopnia było w Świebodzinie (woj. lubuskie), Wielichowie oraz Lesznie (Wielkopolska). 36,5 stopnia zmierzono we Wrocławiu, Pile, Słubicach i Chwałkowicach.

Równo 36 stopni było w Grudziądzu i Toruniu, a ponad 35 stopni pokazywały termometry w Zielonej Górze, Gnieźnie, Opolu, Gorzowie Wielkopolskim, Warszawie, Skierniewicach i Legionowie.

Spośród 245 stacji pomiarowych Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w środę w niemal połowie (108 stacji) termometry pokazywały temperaturę przekraczającą 33 stopnie.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl