Tak TVN potraktował Świerzyńskiego... "Troszeczkę kultury i honoru" - apeluje muzyk!

Sławomir Świerzyński / screen z youtube.com @bayerfull

  

Jak stacja TVN traktuje zaproszonych do programu gości? Z tym bywa nie najlepiej, co udowadnia Sławomir Świerzyński. Lider zespołu Bayer Full oraz były już członek Polskiego Stronnictwa Ludowego został zaproszony do programu, a gdy przyjechał... odwołano jego wizytę. Rozgoryczony muzyk nagrał filmik, w którym apeluje do TVN o "kulturę i honor".

Sławomir Świerzyński to jedna z najbardziej gorących postaci ostatnich dni. Wszystko dlatego, że muzyk, który od lat był członkiem Polskiego Stronnictwa Ludowego, zdecydował się na opuszczenie szeregów partii. Powód? Przystąpienie do Koalicji Europejskiej z ugrupowaniami lewicowymi lub światopoglądowo bardzo odległymi od PSL. Chodzi m.in. o te partie, które idą ramię w ramię ze środowiskami LGBT.

Piosenkarz był w ostatnim czasie zapraszany do wielu telewizji, w końcu zaprosił go też TVN. Ale... program nie doszedł do skutku, o czym Świerzyński dowiedział się tuż przed jego emisją. Postanowiono za to mówić o Świerzyńskim bez niego, oczywiście mocno niepochlebnie.

"Jestem w Złotych Tarasach, a w zasadzie powinienem być w stacji TVN 24, do której zostałem zaproszony na godzinę 18.15, ale będąc już pod TVN-em, zadzwoniono, że zmienił się program i nie będziemy rozmawiali o moim wystąpieniu z PSL. Okazało się, że bębnią na mój temat, aż huczy. Bez mojej obecności i bez mojej wiedzy wypowiadają się, że jestem podły, niedobry, że jestem sprzedawczyk itd. Drodzy Państwo z TVN, troszeczkę kultury i troszeczkę honoru!"

- mówił lider zespołu Bayer Full.

Zupełnie inne odczucia Świerzyński mieć może z wizyty w Telewizji Republika, gdzie gościł we wczorajszym programie redaktora Tomasza Sakiewicza. Miał okazję mówić m.in. o ciekawej historii swojej rodziny. I program "się nie zmienił"... [polecam:]https://niezalezna.pl/261261-co-laczy-lidera-bayer-full-z-zolnierzami-wykletymi-odpowiedz-padla-w-programie-t-sakiewicza

Jak widać, TVN ma swoje standardy.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

SokzBuraka - hejt finansowany z publicznych środków? Jaki złoży zawiadomienie do prokuratury

/ Filip Błażejowski/Gazeta Polska

  

We wtorek złożę zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa finansowania zorganizowanego hejtu z publicznych środków, SokzBurka, czyli największy "ściek" i fabryka fake'ów jest finansowana z pieniędzy warszawiaków - powiedział europoseł PiS Patryk Jaki. B. wiceminister sprawiedliwości na konferencji prasowej zarzucił stołecznemu ratuszowi, że wycofał się z szeregu obietnic i nie znalazł środków m.in. na żłobki, dodatkowe zajęcia w przedszkolach oraz na wypłatę odszkodowań dla lokatorów z zreprywatyzowanych kamienic.

Tygodnik "Sieci" napisał, że SokzBuraka to "najbardziej hejterski, a jednocześnie najbardziej popularny obszar internetu, w którym atakuje się Prawo i Sprawiedliwość". Według tygodnika, za SokiemzBuraka stoi człowiek PO, który zatrudniony jest nie tylko przez tę partię, ale również w stołecznym ratuszu.

[polecam:https://niezalezna.pl/289270-dezinformacja-i-hejt-to-ich-metody-dzialania-fogiel-podsumowal-powiazania-po-z-profilem-sokzburaka]

B. wiceminister sprawiedliwości na konferencji prasowej zarzucił stołecznemu ratuszowi, że wycofał się z szeregu obietnic i nie znalazł środków m.in. na żłobki, dodatkowe zajęcia w przedszkolach oraz na wypłatę odszkodowań dla lokatorów z zreprywatyzowanych kamienic.

"Ale za to pieniądze znalazły się dla osoby, która organizuje SokzBuraka, największy ściek, fabryka fake'ów w internecie jest finansowana z pieniędzy warszawiaków"

- stwierdził Jaki.

[polecam:https://niezalezna.pl/289267-plejada-gwiazd-opozycji-obserwuje-hejterski-sok-z-buraka-tego-nie-moga-sie-wyprzec]

"Jutro skieruję zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa używania publicznych pieniędzy do zorganizowanego hejtu, fake'ów na nieprawdopodobną skalę"

- zapowiedział europoseł PiS.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl