Tak TVN potraktował Świerzyńskiego... "Troszeczkę kultury i honoru" - apeluje muzyk!

Sławomir Świerzyński / screen z youtube.com @bayerfull

  

Jak stacja TVN traktuje zaproszonych do programu gości? Z tym bywa nie najlepiej, co udowadnia Sławomir Świerzyński. Lider zespołu Bayer Full oraz były już członek Polskiego Stronnictwa Ludowego został zaproszony do programu, a gdy przyjechał... odwołano jego wizytę. Rozgoryczony muzyk nagrał filmik, w którym apeluje do TVN o "kulturę i honor".

Sławomir Świerzyński to jedna z najbardziej gorących postaci ostatnich dni. Wszystko dlatego, że muzyk, który od lat był członkiem Polskiego Stronnictwa Ludowego, zdecydował się na opuszczenie szeregów partii. Powód? Przystąpienie do Koalicji Europejskiej z ugrupowaniami lewicowymi lub światopoglądowo bardzo odległymi od PSL. Chodzi m.in. o te partie, które idą ramię w ramię ze środowiskami LGBT.

Piosenkarz był w ostatnim czasie zapraszany do wielu telewizji, w końcu zaprosił go też TVN. Ale... program nie doszedł do skutku, o czym Świerzyński dowiedział się tuż przed jego emisją. Postanowiono za to mówić o Świerzyńskim bez niego, oczywiście mocno niepochlebnie.

"Jestem w Złotych Tarasach, a w zasadzie powinienem być w stacji TVN 24, do której zostałem zaproszony na godzinę 18.15, ale będąc już pod TVN-em, zadzwoniono, że zmienił się program i nie będziemy rozmawiali o moim wystąpieniu z PSL. Okazało się, że bębnią na mój temat, aż huczy. Bez mojej obecności i bez mojej wiedzy wypowiadają się, że jestem podły, niedobry, że jestem sprzedawczyk itd. Drodzy Państwo z TVN, troszeczkę kultury i troszeczkę honoru!"

- mówił lider zespołu Bayer Full.

Zupełnie inne odczucia Świerzyński mieć może z wizyty w Telewizji Republika, gdzie gościł we wczorajszym programie redaktora Tomasza Sakiewicza. Miał okazję mówić m.in. o ciekawej historii swojej rodziny. I program "się nie zmienił"... [polecam:]https://niezalezna.pl/261261-co-laczy-lidera-bayer-full-z-zolnierzami-wykletymi-odpowiedz-padla-w-programie-t-sakiewicza

Jak widać, TVN ma swoje standardy.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Ile głosów potrzebuje Andrzej Duda, aby uzyskać reelekcję prezydencką? Europoseł wyjaśnia

/ Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

- Prezydent Andrzej Duda potrzebuje mniej więcej milion głosów więcej niż my zgromadziliśmy w ostatnich wyborach do Sejmu i Senatu. To zależy oczywiście od frekwencji - ocenił europoseł Prawa i Sprawiedliwości Adam Bielan.

Kiedy przyjdzie czas kampanii, wtedy będą ogłaszane i decyzje

- powiedział prezydent Andrzej Duda pytany kiedy ogłosi start w wyborach prezydenckich.

Dodał, że szanuje wszelkie osoby, które są określane jako jego potencjalni kontrkandydaci.

[polecam:https://niezalezna.pl/300491-kiedy-andrzej-duda-rozpocznie-kampanie-robie-swoje-mam-swoje-zadania]

Adam Bielan w Radiu Plus ocenił, że "wybory prezydenckie są wielkim wyzwaniem, dlatego że próg potrzebny do wyboru jest znacznie wyższy, bo jest wyższa frekwencja, po pierwsze, po drugie trzeba zdobyć w pierwszej bądź drugiej turze 50 proc. plus jeden".

Więc licząc to na liczbach bezwzględnych, prezydent Duda potrzebuje mniej więcej milion głosów więcej niż my zgromadziliśmy w ostatnich wyborach do Sejmu i Senatu. To zależy oczywiście od frekwencji. Natomiast jednocześnie w tych wyborach mamy najlepszego z możliwych kandydatów. Polityka, który cieszy się największym zaufaniem Polaków, polityka który we wszystkich sondażach prowadzi. Nie mówię, że te wybory są rozstrzygnięte, absolutnie nie możemy popełnić błędu Bronisława Komorowskiego, który uważał że nie ma z kim przegrać i dzisiaj jest już emerytowanym politykiem, ale mam wrażenie z rozmów z otoczeniem, z obserwacji prezydenta Dudy, że on zdaje sobie sprawę doskonale z wyzwań, które będą w tej kampanii

- dodał.

Na polityków z list Prawa i Sprawiedliwości w jesiennych wyborach do parlamentu oddano 8 051 935 głosów.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: 300polityka.pl, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl