Emocje wokół stołecznej karty LGBT. Minister zwraca uwagę na to, co mogą zaobserwować Polacy

/ Wear It With Pride / flickr.com/Annamaria Vidović /CC BY-SA 2.0

  

- Jak obserwujemy to, co dzieje się w Warszawie pod rządami Rafała Trzaskowskiego, to mamy możliwość patrzenia na to, jak wyglądałaby Polska, gdyby wygrała Koalicja Europejska czy Obywatelska. To jest wizytówka Polski w przyszłości, co się zdarzy jeśli wygra opozycja - ocenił w Polsat News Jacek Sasin.

Poprzez kartę LGBT+, którą podpisał prezydent Rafał Trzaskowski, samorząd może nakazać przeprowadzenie bardzo zwulgaryzowanej edukacji seksualnej, opartej na tzw. standardach WHO (Światowej Organizacji Zdrowia).  Jej wytycznymi są np. nauka masturbacji dzieci w wieku od czterech do sześciu lat albo oswajanie ich ze związkami osób tej samej płci. Z kolei dzieci w wieku od sześciu do dziewięciu lat mają mieć zajęcia, na których będą omawiane kwestie współżycia, również między osobami homoseksualnymi.

Podpisana przez Trzaskowskiego deklaracja budzi skrajne emocje.

W Polsat News prezydencki minister Andrzej Dera zaznaczył, że "w Polsce wszyscy są równi wobec prawa, a jeżeli dana władza chce promować pewne rozwiązania to wprowadza karty: karta dużej rodziny, karta seniora".

W Warszawie widać, że tym problemem jest środowisko LGBT, ponieważ prezydent wprowadza kartę, która ma promować to środowisko. Bo po to wprowadza się kartę, która ma promować to środowisko. Po to wprowadza się karty, tak jest w rzeczywistości. Czym jest dziś zainteresowana Warszawa? Dokładnie promowaniem tych środowisk

- dodał.

Andrzej Dera zauważył, że "rodzice są tym przerażeni - każdy może sobie to przeczytać - to zobaczy, jakie treści za tym idą".

Zdaniem szefa Komitetu Stałego Rady Ministrów, Jacka Sasina "jak obserwujemy to, co dzieje się w Warszawie pod rządami Rafała Trzaskowskiego, to mamy możliwość patrzenia na to, jak wyglądałaby Polska, gdyby wygrała Koalicja Europejska czy Obywatelska".

To jest wizytówka Polski w przyszłości, co się zdarzy jeśli wygra opozycja. Czyli rewolucja obyczajowa, wprowadzanie związków partnerskich, promocja LGBT. To jest rzeczywiście coś, co nas czeka, jeśli wygra opozycja. To własnie proponujecie Polakom, uważacie, że to najważniejszy problem - Polsce proponujecie rewolucję obyczajową

- dodał.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Polsat News, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Alarm bombowy, most w Nowym Jorku zamknięty

Most Waszyngtona / By Gryffindor - Praca własna, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=10306508

  

Nowojorski dwupoziomowy most im. Jerzego Waszyngtona nad rzeką Hudson został wczoraj wieczorem, czasu lokalnego,czasowo zamknięty dla ruchu z powodu alarmu bombowego - poinformowały władze.

Burmistrz Nowego Jorku Bill de Blasio poinformował na Twitterze, że wszystkie pasy ruchu tego mostu zostały zamknięte ok. godz. 21.30 czasu lokalnego (godz. 3.30 nad ranem w piątek czasu polskiego). Alarm ogłoszono po tym jak znaleziono podejrzanie wyglądającą paczkę.

De Blasio wezwał podróżnych do korzystania z możliwych dróg objazdu.

Władze otworzyły później dolny poziom mostu a ok. godz. 23 również górny.

Most Waszyngtona, uważany za jeden z najruchliwszych na świecie, łączy Nowy Jork z sąsiadującym z metropolią stanem New Jersey.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl