To nie żart! TVN pieje z zachwytu, bo Budka... powiedział "dzień dobry". Ruszyła karuzela śmiechu!

Borys Budka / Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

  

Telewizja TVN rozpoczęła już ocieplanie wizerunku polityków Platformy Obywatelskiej przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi. Pokazuje to dobitnie fakt, że oddzielnego materiału doczekał się Borys Budka... przerywający wywiad, by powiedzieć kobiecie "dzień dobry" i uścisnąć jej dłoń.

TVN 24 nagrywał rozmowę z Borysem Budką dotyczącą Trybunału Konstytucyjnego. To temat, na który politycy opozycji mogą mówić godzinami.

"W mojej ocenie to kolejna próba wykorzystania Trybunału dla celów politycznych"

- grzmiał Borys Budka.

W tym momencie usłyszał "dzień dobry" od przechodzącej obok kobiety. Odpowiedział, zachęcił, by pomachać do kamery, po czym dodał "lecimy jeszcze raz". Wydaje się, że to normalna sytuacja, tym bardziej, że przechodząca pani sama zaczepiła posła. Jednak dla redakcji TVN stało się to znakomitym tematem. Borys Budka, dzięki odpowiedzi na 'dzień dobry", promowany jest jako ten, będący bliżej ludzi.

W mediach społecznościowych ten temat dostarczył czytelnikom sporo radości. Ubawieni internauci prześcigają się w coraz to ciekawszych komentarzach na temat "dobroci" Borysa Budki.

Zamiast się śmiać, radzimy się przyzwyczaić. Tak może być przecież do samych wyborów...

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: tvn24.pl, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

"Polska i Litwa idą w jednym kierunku". Będą wspólne wydatki na obronność?

zdjęcie ilustracyjne / twitter.com/Kancelaria Premiera

  

Dziękuję premierowi Sauliusowi Skvernelisowi za zaproszenie i owocne rozmowy. Poruszyliśmy wiele tematów, które łączą nas i powodują, że Polska i Litwa idą w jednym kierunku - powiedział premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej z udziałem szefa litewskiego rządu w Wilnie.

Cieszę się bardzo, że we wzajemnych relacjach uwzględniane są wrażliwości historyczne, społeczne i one były przez nas omówione. Pogłębiamy nasze relacje polityczne, gospodarcze i kulturowe

- mówił Mateusz Morawiecki.

Szef polskiego rządu powiedział, że rozmawiał ze swoim litewskim odpowiednikiem między innymi na temat "wspólnych zakupów obronnych i o bezpieczeństwie energetycznym".

Cieszę się, że te więzy gospodarcze i biznesowe są spójne

- zaznaczył.

Dziękuję za propozycję konsultacji międzyrządowych, które doprowadzą do tego, że nasza współpraca będzie jeszcze lepsza, abyśmy mogli wspólnie reprezentować nasze stanowiska w Europie

- dodał premier.

Podczas wspólnej konferencji premier Litwy Saulius Skvernelis podkreślił, że nigdy nie było takich dobrych stosunków międzyrządowych jak w chwili obecnej. "I to jest bez żadnej wątpliwości też osobisty wkład pana premiera" - powiedział Skvernelis.

Dodał, że omówił z Morawieckim i delegacjami wiele różnych ważnych kwestii.

"Myślę, że dzisiaj postanowiliśmy podnieść naszą współpracę na jeszcze wyższy szczebel. Bardzo cieszę się, że pan premier zgodził się na możliwość odbycia wspólnego posiedzenia rządów Litwy i Polski na początku przyszłego roku. Byłby to nowy kierunek i doskonała okazja do uściślenia naszej współpracy"

- powiedział litewski premier.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl