To nie żart! TVN pieje z zachwytu, bo Budka... powiedział "dzień dobry". Ruszyła karuzela śmiechu!

Borys Budka / Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

  

Telewizja TVN rozpoczęła już ocieplanie wizerunku polityków Platformy Obywatelskiej przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi. Pokazuje to dobitnie fakt, że oddzielnego materiału doczekał się Borys Budka... przerywający wywiad, by powiedzieć kobiecie "dzień dobry" i uścisnąć jej dłoń.

TVN 24 nagrywał rozmowę z Borysem Budką dotyczącą Trybunału Konstytucyjnego. To temat, na który politycy opozycji mogą mówić godzinami.

"W mojej ocenie to kolejna próba wykorzystania Trybunału dla celów politycznych"

- grzmiał Borys Budka.

W tym momencie usłyszał "dzień dobry" od przechodzącej obok kobiety. Odpowiedział, zachęcił, by pomachać do kamery, po czym dodał "lecimy jeszcze raz". Wydaje się, że to normalna sytuacja, tym bardziej, że przechodząca pani sama zaczepiła posła. Jednak dla redakcji TVN stało się to znakomitym tematem. Borys Budka, dzięki odpowiedzi na 'dzień dobry", promowany jest jako ten, będący bliżej ludzi.

W mediach społecznościowych ten temat dostarczył czytelnikom sporo radości. Ubawieni internauci prześcigają się w coraz to ciekawszych komentarzach na temat "dobroci" Borysa Budki.

Zamiast się śmiać, radzimy się przyzwyczaić. Tak może być przecież do samych wyborów...

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: tvn24.pl, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Najnowsze dane GIS: Koronawirus zabił 2857 osób!

Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

  

Od 31 grudnia 2019 roku do 28 lutego 2020 roku zanotowano 83,365 tys. potwierdzonych przypadków COVID-19, w tym 2857 zgonów – podał dziś Główny Inspektorat Sanitarny. Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne GIS nie zaleca podróżowania m.in. do Chin i Włoch.

W najnowszym komunikacie GIS poinformował, że łącznie w okresie od 31 grudnia 2019 r. do 28 lutego 2020 r. zanotowano 83,365 tys. potwierdzonych przypadków COVID-19. Na chorobę wywoływaną nowym koronawirusem zmarło 2857 osób.

Zgony zanotowano w Chinach kontynentalnych (2788), Hongkongu (2), Iranie (26), Korei Południowej (13), we Włoszech (17), na pokładzie międzynarodowego przewoźnika (Japonia – 4), Tajwanie (1), Filipinach (1), Japonii (3) i Francji (2). Dotychczas nie zgłoszono przypadków zakażenia SARS-CoV-2 na pokładzie samolotu.

Aby ograniczyć epidemię, chińskie władze wdrożyły wiele nadzwyczajnych środków, m.in. zamknięto kina, parki rozrywki, zawieszono transport publiczny, a lotnisko Wuhan-Tianhe zostało zamknięte 23 stycznia. Chińscy touroperatorzy odwołali wszystkie wycieczki grupowe i czasowo wstrzymali sprzedaż biletów lotniczych i pakietów hotelowych.

Z kolei rząd włoski w związku z ogniskami COVID-19 wydał dekret, na którego mocy zakazano wstępu i opuszczania 10 gmin w Lombardii oraz jednej gminy w Wenecji Euganejskiej. W niektórych miastach odwołano imprezy masowe, zamknięto miejsca spotkań publicznych i szkoły.

Z powodu zagrożenia epidemiologicznego Główny Inspektor Sanitarny nie zaleca podróżowania do Chin, Hongkongu, Korei Południowej, do Włoch (w szczególności do regionu Lombardia, Wenecja Euganejska, Piemont, Emilia Romania, Liguria), Iranu, Japonii, Tajlandii, Wietnamu, Singapuru i Tajwanu. Polskie Linie Lotnicze LOT do odwołania zawiesiły rejsy do Chin.

Szczegółowe informacje dotyczące bezpieczeństwa w poszczególnych państwach i regionach, w tym potrzebne dane kontaktowe, są na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts