Premier gratuluje Kubackiemu i Stochowi

Mateusz Morawiecki / fot. niezalezna.pl

  

"Niesamowita pogoń naszych Orłów w II serii pokazuje, że zawsze warto walczyć do samego końca" - napisał na Twitterze premier Mateusz Morawiecki po dublecie polskich skoczków narciarskich w konkursie na obiekcie normalnym w mistrzostwach świata w Seefeld.

"Historia napisała się na naszych oczach! Brawo dla Mistrza Świata Dawida Kubackiego, brawo dla Wicemistrza Kamila Stocha! Niesamowita pogoń naszych Orłów w II serii pokazuje, że zawsze warto walczyć do samego końca"

- to cały wpis szefa rządu po rozegranym w loteryjnych warunkach i mającym niecodzienny przebieg konkursie.

Kubacki był po pierwszej serii 27., a Stoch zajmował 18. miejsce. W drugiej obaj awansowali na dwie czołowe lokaty.

To 29. i 30. medal polskich narciarzy w historii ich występów w MŚ w konkurencjach klasycznych.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Marszałek Sejmu zaprasza szefa NIK. Spotkanie w piątek

Elżbieta Witek / Zbigniew Kaczmarek/Gazeta Polska

  

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek zaprosiła prezesa NIK Mariana Banasia wraz z kierownictwem Izby na spotkanie, które jest zaplanowane na piątek o godz. 11.30 w Sejmie - poinformował dyrektor Centrum Informacyjnego Sejmu Andrzej Grzegrzółka.

- Marszałek Sejmu zaprosiła dziś prezesa NIK wraz z kierownictwem Izby na spotkanie. Jest zaplanowane na piątek o godz. 11.30 w Sejmie

 - przekazał Grzegrzółka.

Wczoraj na zlecenie prokuratury w Białymstoku, funkcjonariusze CBA przeprowadzili przeszukania w 20 miejscach na potrzeby śledztwa dotyczącego m.in. podejrzeń nieprawidłowości w oświadczeniach majątkowych i deklaracjach podatkowych Banasia. Po południu CBA weszło także do siedziby NIK, w tym do gabinetu szefa Izby.

Dziś szef NIK oświadczył, iż w związku z działaniami Prokuratury Regionalnej w Białymstoku oraz funkcjonariuszy CBA, jakie miały miejsce w siedzibie NIK, oczekuje niezwłocznego spotkania z marszałek Sejmu Elżbietą Witek. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts