[...] mam dla państwa miłą wiadomość, a przynajmniej dla części z państwa. Brzmi on tak - jak tyko skończę ten film ("Kurier" - przyp. red.), zaczynam zdjęcia do filmu "Psy 3". 

- zapowiedział Władysław Pasikowski na antenie radia RMF FM. Jak zaznaczył reżyser, w obsadzie mają pojawić się Bogusław Linda i Cezary Pazura:

Przez wiele lat deklarowali, że zagrają w tym filmie, ale nie dostali jeszcze konkretnej propozycji i na nią nie odpowiedzieli, tak że wypowiadam się w ich imieniu. Mam głęboką nadzieję, że mnie nie zawiodą i po prostu zrobimy ten film razem.

 - zaznaczył.

O tym, kiedy możemy się spodziewać trzeciej części "Psów" i kto ostatecznie w niej zagra, przekonamy się niebawem. Tymczasem już 15 marca zapraszamy do kin na film "Kurier", który opowie o niezwykłej misji Jana Nowaka-Jeziorańskiego. "Kurier" to sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana sekretną misją słynnego „Kuriera z Warszawy”. Niezwykłe zdarzenia z życia Jana Nowaka-Jeziorańskiego to doskonały materiał na scenariusz, co podkreśla sam Pasikowski:

Naszym celem jest opowiedzenie sensacyjnej, lecz opartej na życiu historii, której scenarzyści Jamesa Bonda pewnie by nie wymyślili, opowiedzenie jej przy tym w maksymalnie nowoczesny sposób, korzystając z osiągnięć nowej stylistyki filmów przygodowo-sensacyjnych

– mówi Władysław Pasikowski, reżyser i scenarzysta „Kuriera”.

Producentami wysokobudżetowej produkcji są: Muzeum Powstania Warszawskiego – inicjator przedsięwzięcia oraz Scorpio Studio – współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków „Jacka Stronga”, którego na dużym ekranie obejrzało blisko 1,2 miliona widzów.