Z OSTATNIEJ CHWILI

Żużlowcy Motoru Lublin drużynowymi mistrzami Polski • • •

Pętla taktyczna elewów

Pokonywanie terenu różnymi sposobami, czołganie ze skrzynką z amunicją czy wykonywanie stanowiska strzeleckiego do postawy leżąc - to główne zadania, jakie mieli do wykonania Elewi podczas jednych z ostatnich zajęć - informuje 34. Brygada Kawalerii Pancernej.

mat. 34. BKPanc. / http://34bkpanc.wp.mil.pl/pl/11_742.html

Pętla taktyczna była głównym punktem programu w trakcie ubiegłotygodniowych ćwiczeń. Elewi szeregowi, którzy od stycznia szkolą się w 34.BKPanc. mają za sobą ciężki dzień zajęć praktycznych. Część praktyczna obejmowała egzaminy z nakładania maski i odzieży ochronnej w normach czasowych oraz pokonywanie terenu na odległość 25 m. czołgając się na polu walki ze skrzynią amunicyjną o wadze 20 kg. Dodatkowo elewi mieli do wykonania stanowisko strzeleckie po postawy leżącej oraz pokonanie odległości 100 metrów różnymi sposobami - podaje oficjalny portal brygady.

Przed żołnierzami, którzy na początku stycznia rozpoczęli służbę przygotowawczą jeszcze dwa miesiące szkolenia zarówno specjalistycznego, w czasie którego zdobędą wiedzę oraz umiejętności praktyczne zgodne z otrzymanymi specjalnościami jak i zajęć „w polu”. Szkolenie w ramach służby przygotowawczej do korpusu szeregowych zakończą pod koniec kwietnia - czytamy na portalu 34. BKPanc. 

 

 

 


Źródło: 34. BKPanc.

#elewi #poligon #szkolenie

iggys
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo