Polska piosenka dla Krzysztofa Piątka podbija internet! Posłuchaj Piątek Song

/ materiały prasowe

  

MC Sobieski to raper z Kalisza, który przez nieuleczalną chorobę oczu, z każdym dniem powoli traci wzrok. Kiedy dowiedział się od lekarzy, że cierpi na zwyrodnienie barwnikowe siatkówki, odnalazł ukojenie w muzyce. Jego twórczość ma licznych wielbicieli. Pomimo choroby, w jego sercu ciągle płonie miłość do sportu, którą wyraża w piosenkach. Od lat poprzez swoją muzykę dopinguje również piłkarską reprezentację. Jego hymn na EURO 2016 przesłuchano już ponad 2 miliony razy.

Tym razem raper postanowił docenić niesamowitą grę Krzysztofa Piątka. Nasz napastnik doczekał się wprawdzie już piosenki, którą na jego cześć stworzyli włoscy kibice, ale MC Sobieski postanowił nie być gorszy i w patriotycznym stylu oddał muzyczny hołd piłkarzowi. W swoim utworze artysta nie tylko docenia talent napastnika, ale również wyraża nadzieję, że stanie się on podporą naszej kadry.
 

Opublikowany w ten weekend utwór ma już ponad 30 tyś wyświetleń i został przychylnie przyjęty przez fanów artysty. A jak Państwo oceniają Krzysztof Piątek Song?

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezależna.pl
Tagi

Wczytuję komentarze...

„Narazili zdrowie i życie ludzi”. Będą konsekwencje karne dla odpowiedzialnych za awarię w stolicy?

/ https://www.youtube.com/watch?v=cVcPXpDEYYM

  

- Jestem głęboko przekonany, że konsekwencje, w tym karne, poniosą osoby, które odpowiadają za narażenie zdrowia i życia ludzi, którzy znaleźli się w miejscu awarii ciepłowniczej w Warszawie - ocenił rzecznik prasowy rządu Piotr Müller.

Müller zapytany w radiowej Jedynce, czy przy awarii ciepłowniczej prezydentowi stolicy Rafałowi Trzaskowskiemu będzie trzeba po raz kolejny pomóc, wyraził nadzieję, że nie będzie to konieczne. Ocenił jednocześnie, że awarie o dużej skali zdarzają się w Warszawie naprawdę często.

"Nie jest to optymistyczny obraz"

- stwierdził rzecznik rządu.

[polecam:https://niezalezna.pl/301595-czlowiek-awaria-jest-prezydentem-warszawy-ma-obowiazek-dokonac-przegladow-i-kontroli]

Jego zdaniem, w tym kontekście warto wrócić do tematu prywatyzacji Stołecznego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej z 2011 roku.

"Sprywatyzowano monopolistę, czyli firmę, która zawsze miałaby odbiorców, zawsze miałaby zyski. Nie wiem, dlaczego to zrobiono"

- powiedział.

"Teraz w dodatku łatwo powiedzieć, że to prywatna firma nawaliła. Prywatna firma spowodowała, że co najmniej kilkadziesiąt tysięcy warszawiaków nie ma ciepła. Są zablokowane ulice. To jest takie typowe podejście, odsyłanie od siebie odpowiedzialności"

- podkreślił.

W rozmowie wspomniano także o dwóch poszkodowanych osobach w wyniku awarii, które trafiły do szpitala z poparzeniami.

"To faktycznie sytuacja, w której pewnie nikt z nas nie chciałby się znaleźć, idąc po ulicy. Nagle wybucha para, która parzy, dlatego że ktoś nie poradził sobie z konserwacją systemów ciepłowniczych w Warszawie. Jestem głęboko przekonany, że konsekwencje, w tym konsekwencje karne, poniosą osoby, które za to odpowiadają, bo to jest narażenie zdrowia i życia osób, które w tym miejscu się znajdowały"

- zaznaczył Müller.

Zgłoszenie awarii ciepłowniczej na wysokości ul. Powsińskiej 67 na Mokotowie wpłynęło do straży pożarnej wczoraj ok. godz. 9:45. Z rury ciepłowniczej z gorącą wodą, która uległa uszkodzeniu, nastąpił wyciek, przez co wytworzyły się duże ilości pary wodnej. Na miejscu utworzyła się wyrwa w ziemi i powstało rozlewisko wody o długości ok. 600 m, gdzie utknęło ok. 200 samochodów. Strażacy otrzymywali też zgłoszenia o zalanych piwnicach i garażach.

[polecam:https://niezalezna.pl/301561-klopoty-w-warszawie-paraliz-po-awarii-sieci-cieplowniczej-utrudnienia-sa-bardzo-duze]

Wstępnie ustalono, że awarii uległa jedna z dwóch magistrali o średnicy 1100 mm dostarczająca ciepłą wodę z elektrociepłowni na Siekierkach.

Skutki awarii dotknęły wszystkich mieszkańców Warszawy, którzy mieli problem z ogrzewaniem i ciepłą wodą w mieszkaniach. W części obszarów ciepło przywrócono. Około godziny 2:00 w nocy miało wrócić do mieszkańców dzielnic: Praga Południe, Wawer, Wola, Bemowo, Ochota i Włochy, jednak nie potwierdzono jeszcze tych zapowiedzi.

Według spółki Veolia dzisiaj bez ciepła nadal pozostawać będą mieszkańcy Ursusa oraz okolic awarii, czyli w obrębie ulic: Antoniewska, Trasa Siekierkowska, Idzikowskiego, Puławska, Limanowskiego, Gołkowska.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl