Polska piosenka dla Krzysztofa Piątka podbija internet! Posłuchaj Piątek Song

/ materiały prasowe

  

MC Sobieski to raper z Kalisza, który przez nieuleczalną chorobę oczu, z każdym dniem powoli traci wzrok. Kiedy dowiedział się od lekarzy, że cierpi na zwyrodnienie barwnikowe siatkówki, odnalazł ukojenie w muzyce. Jego twórczość ma licznych wielbicieli. Pomimo choroby, w jego sercu ciągle płonie miłość do sportu, którą wyraża w piosenkach. Od lat poprzez swoją muzykę dopinguje również piłkarską reprezentację. Jego hymn na EURO 2016 przesłuchano już ponad 2 miliony razy.

Tym razem raper postanowił docenić niesamowitą grę Krzysztofa Piątka. Nasz napastnik doczekał się wprawdzie już piosenki, którą na jego cześć stworzyli włoscy kibice, ale MC Sobieski postanowił nie być gorszy i w patriotycznym stylu oddał muzyczny hołd piłkarzowi. W swoim utworze artysta nie tylko docenia talent napastnika, ale również wyraża nadzieję, że stanie się on podporą naszej kadry.
 

Opublikowany w ten weekend utwór ma już ponad 30 tyś wyświetleń i został przychylnie przyjęty przez fanów artysty. A jak Państwo oceniają Krzysztof Piątek Song?

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezależna.pl
Tagi

Wczytuję komentarze...

Spotkanie z Tomaszem Sakiewiczem w Starym Sączu

Tomasz Sakiewicz / Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska

  

Zapraszamy na spotkanie z redaktorem naczelnym "Gazety Polskiej" Tomaszem Sakiewiczem, które odbędzie się o 13.45 w Starym Sączu, w ramach Forum Polska-Węgry. Redaktor Sakiewicz opowie między innymi o idei Wielkich Wyjazdów na Węgry.

Rozmowę z redaktorem Tomaszem Sakiewiczem w ramach Forum Polska-Węgry w Starym Sączu poprowadzi redaktor Dorota Kunc, szef informacji radia RDM Małopolska.

Podczas spotkania zostanie przedstawiona historia i idea Wielkich Wyjazdów na Węgry. Zostanie również poruszony temat budowania Europy w oparciu o wspólne wartości.

Spotkanie odbędzie się o godzinie 13.45 w Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari przy ulicy Batorego 23 w Starym Sączu.

Zapraszamy!!!

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl