Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Kapitalny mecz Polaków z Neapolu - zobacz bramki Zielińskiego i Milika

Wyczyny Krzysztofa Piątka w ostatnim czasie przyćmiewają wszystko, ale nie można zapominać o innych Polakach grających w Serie A. Doskonały sezon rozgrywają nasi reprezentanci w Napoli, co potwierdzili golami w meczu ligowym z Parmą. Do przerwy Napoli prowadzi 2:0 - po golach Piotra Zielińskiego i Arkadiusza Milika.

Football.ua [CC BY-SA 3.0 GFDL]

Wynik spotkania otworzył nasz pomocnik - cudownie rozgrywając piłkę na skrzydle i wykańczając akcję z wielkim spokojem.

Niedługo potem gola z rzutu wolnego dołożył Arkadiusz Milik. Warto zaznaczyć, że nasz napastnik jest obecnie najlepszym wykonawcą stałych fragmentów na Półwyspie Apenińskim. Milik zajmuje też wysokie 5. miejsce w klasyfikacji strzelców Serie A. Natomiast jeżeli chodzi częstotliwość trafień, czyli czas gry potrzebny piłkarzowi na zdobycie gola, jest drugi. Lepszy od niego jest tylko... Krzysztof Piątek.

Arek po przerwie postanowił jeszcze poprawić swoje statystyki i zanotował kolejne trafienie.

Parma - Napoli 0:4 (Zieliński 18', Milik 36' i 73', Ounas 82')

Źródło: niezależna.pl