Trzaskowski „unowocześnia” Warszawę

  

W poniedziałek Rafał Trzaskowski podpisał warszawską deklarację LGBT+. W jednym z jej punktów prezydent stolicy zobowiązał się do działania na rzecz edukacji antydyskryminacyjnej w szkołach, co należy czytać jako ciąg dalszy prób ideologizowania szkoły w duchu gender.

W każdej szkole ma być np. jedna osoba wspierająca i pomagająca osobom LGBT, co jest pomysłem kuriozalnym, jeśli zważyć, że w niejednej szkole dziś nie ma pedagoga czy psychologa. O ile pomysły wspierania osób LGBT w kulturze i sporcie czy wspieranie sportowych klubów LGBT można traktować jako mentalne science fiction, o tyle ideologicznego zamachu na polską szkołę w żadnym razie nie wolno zlekceważyć.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl