Znamy kolejnych kandydatów Zjednoczonej Prawicy z Warszawy w wyborach do PE

Jak dowiedział się Nieoficjalnie portal Niezalezna.pl ze źródeł w Zjednoczonej Prawicy na warszawskiej liście do Parlamentu Europejskiego znajdą się m.in. poseł Małgorzata Wypych, poseł Andrzej Melak, poseł Paweł Lisiecki oraz poseł Andrzej Smirnow.

zdjęcie ilustracyjne
CC-BY-4.0: © European Union 20XY – Source: EP

Wczoraj komitet polityczny PiS zdecydował, że szef MSWiA Joachim Brudziński będzie "jedynką" w wyborach do Parlamentu Europejskiego w okręgu zachodniopomorskim, wicepremier Beata Szydło - w małopolsko-świętokrzyskim, europoseł Jacek Saryusz-Wolski - w Warszawie, a wicemarszałek Senatu Adam Bielan na Mazowszu.

Były szef MSZ Witold Waszczykowski jest jedynką PiS w Łodzi, posłanka PiS Elżbieta Kruk w województwie lubelskim, europoseł PiS Karol Karski w okręgu obejmującym województwa podlaskie oraz warmińsko-mazurskie, europoseł PiS Tomasz Poręba na Podkarpaciu, wiceszef Parlamentu Europejskiego Zdzisław Krasnodębski w Wielkopolsce, minister edukacji Anna Zalewska na Dolnym Śląsku, europosłanka PiS Anna Fotyga na Pomorzu, europoseł PiS Kosma Złotowski w województwie kujawsko-pomorskim, a europosłanka PiS Jadwiga Wiśniewska na Śląsku.

 

Źródło: niezalezna.pl

#eurowybory #listy wyborcze #Parlament Europejski

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo