Zjednoczona postkomuna narodowa

  

Szczyt bliskowschodni w Warszawie jest zgodnym głosem zjednoczonej postkomuny i prorosyjskich narodowców określony jako klęska. Gdy odrzucić wrzutki i głupstwa związane z wypowiedziami na temat relacji polsko-żydowskich, okaże się, że na temat konferencji nikt z opozycji nie ma nic merytorycznego do powiedzenia. Tymczasem okazała się ona jednym z ważnych wydarzeń dla stabilizowania sytuacji na Bliskim Wschodzie – po raz pierwszy od blisko 30 lat przedstawiciele państw arabskich usiedli przy jednym stole rozmów z delegacją Izraela.

Rozmowy zapoczątkowane w Warszawie będą kontynuowane w ramach siedmiu grup roboczych. To, jak zauważył premier Mateusz Morawiecki, moment przełomowy, który może okazać się początkiem cywilizowania stosunków międzynarodowych w tym regionie świata. Dla Polski zorganizowanie szczytu było także istotne ze względu na nasze działania na rzecz ograniczenia kryzysu imigracyjnego. „Polska zamierza to robić, bo dla nas walka z kryzysem migracyjnym nie polega na otwieraniu na oścież granic, tylko na poszukiwaniu rozwiązań u źródła problemów” – mówi polski premier. I to warte jest odnotowania, nie głupstwa zjednoczonej w tej sprawie POstkomuny narodowej.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts