Koniec żałoby? To na imprezę! Dziennikarska "elita" bawiła się na balu... "ponad podziałami"

Bal Dziennikarzy / instagram.com/annakalczynskam

  

Wczoraj pożegnaliśmy wielkiego patriotę, byłego premiera śp. Jana Olszewskiego. W związku z jego śmiercią żałoba narodowa obowiązywała od północy z czwartku na piątek, do godz. 19 w sobotę. Z zegarkiem w ręku na zakończenie żałoby musieli czekać uczestnicy Charytatywnego Balu Dziennikarzy. Wystrojeni i wymalowani, z szerokimi uśmiechami bawili się na imprezie "ponad podziałami". Chociaż sama dziennikarka TVN Katarzyna Kolenda - Zaleska przyznała, że bal wcale taki nie był.

Jedni żegnali wczoraj wielkiego patriotę, towarzysząc mu w jego ostatniej drodze, inni - bawili się na imprezie.

W Auli Politechniki Warszawskiej po raz 19. odbył się wczoraj Charytatywny Bal Dziennikarzy. Dochód z imprezy ma wspomóc Centrum Zdrowia Dziecka, Fundację dla Wolności oraz Fundację Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła.

Nie zważając na to, że tego dnia pożegnaliśmy śp. Jana Olszewskiego dziennikarskie gwiazdy ruszyły na czerwony dywan. Wprawdzie żałoba narodowa się zakończyła, jednak szampańskie nastroje uczestników balu nie licowały z powagą wczorajszego dnia.

A wśród imprezujących znalazły się takie postaci jak Monika Olejnik, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Dominika Wielowieyska czy Agata Młynarska.

Formuła balu zakłada, że jest to impreza "ponad podziałami", jednak próżno było szukać wśród jej uczestników chociażby dziennikarzy Telewizji Polskiej.

Podziały tak się pogłębiły, że teraz jest bardzo trudno o taką całkowitą integrację, ale już nie mamy wpływu na to, jaki jest ten świat

- żaliła się portalowi plejada.pl Katarzyna Kolenda-Zaleska.

Nie wszystkim jednak udzielił się nostalgiczny nastrój pani Kolendy-Zaleskiej, a i ona sama długo smutna nie była. W sieci zawrzało, gdy na Twitterze uaktywniła się Dominika Wielowieyska i opublikowała zbiorowe selfie rozbawionych dziennikarek.

Komentarze internautów były bezlitosne.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: plejada.pl, twitter.com, niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Wspaniała atmosfera na zjeździe Klubów "GP". Premier Morawiecki... chwycił za gitarę!

  

Szef rządu brał udział w sobotę w XIV Zjeździe Klubów "Gazety Polskiej". Po przemówieniu wygłoszonym do klubowiczów "GP" nadszedł czas na debatę, a potem na swobodne rozmowy z wszystkimi, którzy mieli do premiera pytania. Na koniec zaś Mateusz Morawiecki wziął do ręki gitarę!

Premier Morawiecki był w sobotę w doskonałym nastroju. Ze swadą odpowiadał na wszystkie pytania - nawet te niewygodne - i objaśniał politykę swojego rządu. [polecam:https://niezalezna.pl/275949-premier-morawiecki-na-zjezdzie-klubow-gp-wchodzimy-w-okres-najostrzejszej-walki-politycznej]

Ale na rozmowach o polityce się nie skończyło. Uczestnicy zjazdu mieli bowiem okazję poznać Mateusza Morawieckiego od zupełnie innej, bardziej prywatnej strony. Wystarczyła gitara i dobra atmosfera!

Wspólne muzykowanie z szefem rządu? To możliwe tylko na zjazdach klubów "Gazety Polskiej".

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl