Krzysztof Piątek znów strzela dla AC Milan. I to jak! Te gole są NIESAMOWITE! WIDEO

Krzysztof Piątek / Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

  

Krzysztof Piątek jest niesamowity! Kolejny mecz i kolejne gole polskiego napastnika w barwach AC Milan. "Polski Bomber" dał o sobie znać. Piątek strzelił wyrównującego gola, a później podwyższył wynik meczu. To był magiczny wieczór polskiego napastnika - skończył go z dwiema bramkami na koncie.

Krzysztofowi Piątkowi wystarczy niewiele, by sytuację zamienić na bramkę. Tym razem z niebywałej wręcz pozycji oddał niespodziewany strzał, a piłka wpadła do siatki. Wygląda na to, że Piątek jest nie do zatrzymania. Jak strzelał w Genui, tak strzela w Milanie!

Znakomitego gola Piątka zauważył także prezes PZPN Zbigniew Boniek.

Ale to nie koniec... Po przerwie Polak strzelił bramkę, dającą Milanowi prowadzenie 3:1. Co za gość!

Piątek przebywał na boisku 68 minut, zmienił go Cutrone. Ostatecznie Milan wygrał ten mecz 3:1.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Będzie korekta programu "Za życiem"

Zdjęcie ilustracyjne / www.gov.pl

  

Pewne rozwiązania w programie "Za życiem" należy zaktualizować; zmiany dotyczyć będą m.in. opieki wytchnieniowej - podkreśla w dzisiejszym "Naszym Dzienniku" wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Krzysztof Michałkiewicz.

Wiceszef MRPiPS przypomniał, że od 2017 do 2021 roku na realizację programu "Za życiem" przeznaczono 3,1 mld zł. Wskazał jednak, że praktyka pokazała, że pewne rozwiązania należy zaktualizować.

"Przygotowujemy propozycje w tym zakresie. Będą one dotyczyć np. opieki wytchnieniowej. Chcemy ją poszerzyć, na co pozwoli finansowanie ze środków Solidarnościowego Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych. Zamierzamy zorganizować miejsca, w których opiekunowie będą mogli umieścić na określony czas niepełnosprawnego członka rodziny, którym na co dzień się zajmują"

- powiedział wiceminister w rozmowie z gazetą.

Zapewnił, że takie miejsca będą w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a opiekę będzie sprawować wykwalifikowana kadra.

"Wszystko to, by opiekunowie mogli odpocząć, mając świadomość tego, że ich dziecko jest bezpieczne" - dodał Michałkiewicz.

Przyznał, że mimo podniesienia od listopada ub.r. o 100 zł kwoty zasiłków dla opiekunów dorosłych osób niepełnosprawnych (z 520 zł), to jest ona bardzo niska.

"Zdajemy sobie sprawę, że kwota tego świadczenia jest zbyt niska. Zastanawiamy się, jak w aktualnej sytuacji najlepiej pomóc tym osobom"

- dodał wiceminister.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl