Małysz ocenia skoki Polaków. "Była szansa na kolejne zwycięstwo"

Adam Małysz / Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

  

Adam Małysz ocenił dzisiejszy konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w niemieckim Willingen. Najlepszy z Polaków - Kamil Stoch - był drugi. Jak ocenił Małysz, była szansa na kolejną wygraną, ale... zabrakło niewiele.

Kamil Stoch, trzykrotny złoty medalista olimpijski prowadził po pierwszej serii, w której osiągnął 144,5 m i dostał od sędziów cztery noty po 19,5 pkt. Ostatecznie jednak zajął drugie miejsce. Zwyciężył Niemiec Karl Geiger, który w drugiej próbie oddał najdłuższy skok konkursu - 150,5 m. Trzeci był lider klasyfikacji generalnej Japończyk Ryoyu Kobayashi.

"Kamil nie schodzi z podium, tym razem zajął drugie miejsce. Była szansa na kolejne zwycięstwo, ale mimo równych skoków nie udało mu się utrzymać pierwszej lokaty, jaką zajmował po pierwszej serii. Tuż za podium znaleźli się Piotrek Żyła i Dawid Kubacki. Jutro dalszy ciąg emocji i walka o zwycięstwo w Willingen Five"

- napisał słynny przed laty skoczek, a obecnie dyrektor ds. skoków i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Wspaniała atmosfera na zjeździe Klubów "GP". Premier Morawiecki... chwycił za gitarę!

  

Szef rządu brał udział w sobotę w XIV Zjeździe Klubów "Gazety Polskiej". Po przemówieniu wygłoszonym do klubowiczów "GP" nadszedł czas na debatę, a potem na swobodne rozmowy z wszystkimi, którzy mieli do premiera pytania. Na koniec zaś Mateusz Morawiecki wziął do ręki gitarę!

Premier Morawiecki był w sobotę w doskonałym nastroju. Ze swadą odpowiadał na wszystkie pytania - nawet te niewygodne - i objaśniał politykę swojego rządu. [polecam:https://niezalezna.pl/275949-premier-morawiecki-na-zjezdzie-klubow-gp-wchodzimy-w-okres-najostrzejszej-walki-politycznej]

Ale na rozmowach o polityce się nie skończyło. Uczestnicy zjazdu mieli bowiem okazję poznać Mateusza Morawieckiego od zupełnie innej, bardziej prywatnej strony. Wystarczyła gitara i dobra atmosfera!

Wspólne muzykowanie z szefem rządu? To możliwe tylko na zjazdach klubów "Gazety Polskiej".

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl