Obrzydliwe zdjęcie krąży w sieci. I jeszcze te komentarze...Przeciwnicy PiS oszaleli z nienawiści!

Skandaliczne zdjęcie pojawiło się na antyrządowej stronie na jednym z portali społecznościowych. Na fotografii widać, jak pies oddaje mocz na tablicę z nazwą ulicy Lecha Kaczyńskiego. Nie wiadomo, czy fotografia jest autentyczna, ale zwolennicy "totalnej opozycji" w komentarzach aż trzęsą się z radości. Nie do wiary, jak może do tego dochodzić...

Zdjęcie ilustracyjne
fot. pixabay.com

"To nie jest fotomontaż" - napisano na stronie facebookowej "Mamy dosyć rządów PiS", na której zwolennicy "totalnej opozycji" uprawiają hejt niskich lotów. Co zresztą widać po zdjęciu, dołączonym do tego skandalicznego wpisu. Widać, jak pies oddaje mocz na zdjętą tablicę z nazwą ulicy Lecha Kaczyńskiego w Warszawie. Poziom tej fotografii, niezależnie od tego, czy to prawda czy fotomontaż, należy skomentować tylko w jeden sposób - to skandal. 

Nie wszyscy jednak tak uważają. Użytkownicy tej haniebnej strony... zachwycają się zdjęciem. Przytoczmy kilka wpisów:

W sieci krążą zdjęcia i filmy pokazujące jak komuna wraca na ulice Warszawy. Zniknęła już ulica Lecha Kaczyńskiego. Wróciła za to ulica Armii Ludowej. To efekt działań stołecznych radnych Platformy Obywatelskiej i decyzji Najwyższego Sądu Administracyjnego, który uznał, że na warszawskie ulice mogą powrócić nazwy sprzed dekomunizacji.

 

Źródło: facebook.com, niezalezna.pl

#Warszawa #Armii Ludowej #Lecha Kaczyńskiego #PiS #Facebook #zdjęcie #skandal

redakcja
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo