Minister Sasin ujawnia, co odróżnia PiS od innych partii. To niezwykle ważna cecha!

Jacek Sasin / Maciej Luczniewski/Gazeta Polska

  

Minister Jacek Sasin nie ma wątpliwości, co odróżnia PiS od innych partii politycznych. "To wiarygodność" - mówi i zdradza, że w szeregach partii trwają już przygotowania do nadchodzących miesięcy. Będą one intensywne ze względu na dwie kampanie wyborcze.

Prawo i Sprawiedliwość przygotowuje się do nadchodzących wyborów do Europarlamentu oraz Sejmu i Senatu z pozycji lidera sondaży. Przed politykami partii rządzącej bardzo intensywne miesiące. Minister Jacek Sasin był dziś pytany o datę konwencji wyborczej. Nie wskazał jednak konkretnej, choć potwierdził, że przygotowania już trwają.

„Oficjalnie nie ma podanej informacji, jaka to jest data. Przygotowujemy się do wyborów jednych i drugich, bo kampania nieformalnie przejdzie z jednej w drugą

– mówił w rozmowie z Beatą Michniewicz w radiowej Jedynce minister Jacek Sasin.

Minister podkreślił również, jaki będzie cel zbliżających się kampanii wyborczych. To pokazanie Polakom, co odróżnia Prawo i Sprawiedliwość od innych opcji politycznych.

"Będziemy chcieli przedstawić nasze nowe propozycje programowe i pokazać to, co jest fundamentem i najważniejszym wyróżnikiem od innych sił politycznych, które działają na polskiej scenie, czyli wiarygodność. Temu będzie służyło w najbliższych dniach pokazanie działań rządu"

- zakończył Sasin.

Wybory do europarlamentu odbędą się 26 maja, natomiast posłów i senatorów wybierzemy jesienią.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Polskie Radio, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Polak aresztowany za przemyt

/ stevepb CC0

  

Polak przemycający w samochodzie ponad 10 kilogramów kokainy został aresztowany przez karabinierów w rejonie Bolzano na północy Włoch. Czarnorynkową wartość narkotyków oszacowano na co najmniej 2 miliony euro.

Agencja Ansa poinformowała, że w chwili przejazdu koło punktu kontroli drogowej kierowca przyspieszył zamiast zatrzymać się. Pojazd zatrzymany został przez funkcjonariuszy kilkadziesiąt metrów dalej. Prowadzący samochód tłumaczył, że nie zauważył karabinierów, ci zaś postanowili przeprowadzić kontrolę.

Ich uwagę zwróciło ustawienie jednego z siedzeń. Pod nim ukryta była paczka z narkotykami. Łącznie w aucie karabinierzy znaleźli ponad 10 kilogramów kokainy.

36-letni obywatel Polski nie przedstawił żadnych wyjaśnień. Został aresztowany

- poinformowało dowództwo jednostki z Bolzano.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl