Rachel z "Przyjaciół" skończyła 50 lat! Fani zachwyceni formą aktorki

Jennifer Aniston u boku.... Jennifer Aniston! / www.instagram.com/ardgelinck/

  

Jennifer Aniston skończyła w poniedziałek 50 lat. Z tej okazji fotomontażu pokazującego aktorkę pozującą obok...niej samej, tylko, że wiele lat wcześniej, dokonał grafik Ard Gelinck, który jakiś czas temu zachwycił internautów swoimi pracami.

Od dawna plotkuje się o tym, że Jennifer Aniston i jej były mąż Brad Pitt ponownie zbliżyli się do siebie. Odkąd Aniston rozwiodła się z Justinem Theroux, a Brad rozstał się z Angeliną Jolie, oboje są singlami. W zeszłą sobotę Jennifer Aniston wyprawiła huczną imprezę z okazji swoich 50-tych urodzin. Pojawił się na niej m.in. Brad Pitt. Czy to oznacza ponowny związek eksmałżonków? O tym mówi się coraz częściej, ale na razie nadal są to tylko plotki. Na imprezie urządzonej w hotelu w Beverly Hills pojawiły się też inne gwiazdy -  m.in. Demi Moore, Reese Witherspoon, George Clooney z żoną, Amal, Kate Hudson, Orlando Bloom i Katy Perry, czy Tom Ford.

Z okazji 50. urodzin Aniston, która zaskarbiła sobie sympatię widzów jako Rachel z serialu "Przyjaciele", ciekawą niespodziankę przygotował też holenderski grafik Ard Gelinck, który do swojej galerii prezentującej fotomontaże z gwiazdami przedstawionymi w różnym wieku, dołączył zdjęcie Jennifer Aniston. Efekt? Fani są zdumieni tym, jak świetnie trzyma się aktorka. Ktoś nawet spytał, które zdjęcie Aniston jest z przeszłości, a które obecne. Lepszego komplementu chyba nie trzeba!

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, www.instagram.com/ardgelinck/

Tagi

Wczytuję komentarze...

Wspaniała atmosfera na zjeździe Klubów "GP". Premier Morawiecki... chwycił za gitarę!

  

Szef rządu brał udział w sobotę w XIV Zjeździe Klubów "Gazety Polskiej". Po przemówieniu wygłoszonym do klubowiczów "GP" nadszedł czas na debatę, a potem na swobodne rozmowy z wszystkimi, którzy mieli do premiera pytania. Na koniec zaś Mateusz Morawiecki wziął do ręki gitarę!

Premier Morawiecki był w sobotę w doskonałym nastroju. Ze swadą odpowiadał na wszystkie pytania - nawet te niewygodne - i objaśniał politykę swojego rządu. [polecam:https://niezalezna.pl/275949-premier-morawiecki-na-zjezdzie-klubow-gp-wchodzimy-w-okres-najostrzejszej-walki-politycznej]

Ale na rozmowach o polityce się nie skończyło. Uczestnicy zjazdu mieli bowiem okazję poznać Mateusza Morawieckiego od zupełnie innej, bardziej prywatnej strony. Wystarczyła gitara i dobra atmosfera!

Wspólne muzykowanie z szefem rządu? To możliwe tylko na zjazdach klubów "Gazety Polskiej".

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl