Łodzianie bezradni. By zaapelować do prezydent Zdanowskiej wynajęli... billboard

Billboard / twitter.com/@atomowalodz

  

"Pani Prezydent i Rado Miejska, ulica Brylantowa tonie!" - wielki billboard z takim napisem stanął przy jednej z łódzkich ulic. W ten sposób mieszkańcy próbują zwrócić uwagę władz miasta, na fatalny stan dróg w mieście. Jak zapewniają łodzianie, którzy wynajęli miejsce reklamowe, kilka dni temu w dziurze utknęła karetka.

W kampanii do wyborów samorządowych Hanna Zdanowska obiecywała polepszenie komfortu mieszkańców Łodzi. Wyborcy uwierzyli i wybrali ją na kolejną kadencję. Prezydent Łodzi jednak z realizacją obietnic się nie spieszy... A zdesperowani mieszkańcy zostali zmuszeni do wynajęcia billboardu, by zwrócić uwagę Zdanowskiej na utrudniający im życie problem.

Ulica Brylantowa w Łodzi usiana jest... dziurami. 

Przy nawet najmniejszych opadach deszczu tworzy się ogromne rozlewisko, co uniemożliwia przejazd autem. Nawet nie mówię, żeby ktoś przeszedł ten odcinek pieszo

- mówiła w rozmowie z Polsat News mieszkająca przy ul. Brylantowej Agnieszka Wierzbicka.

Miarka przebrała się, gdy trzy dni temu w dziurach utknęła karetka. Sąsiedzi zorganizowali zbiórkę i za 1 300 zł wynajęli billboard.

"Pani Prezydent i Rado Miejska, ulica Brylantowa tonie!" - głosi napis.

Miejski Zarząd Dróg i Transportu obiecuje, że zajmie się sprawą. Problem w tym, że ulic tak zniszczonych jak Brylantowa, jest w Łodzi bardzo wiele.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Powieszony czy uduszony? Opublikowano wyniki sekcji zwłok Epsteina - miliardera-pedofila

/ Florida Department of Law Enforcement [Public domain]

  

W piątek po południu czasu lokalnego ogłoszone zostały rezultaty autopsji zwłok Epsteina. 66-latek został znaleziony w ubiegłą sobotę martwy w celi aresztu federalnego na Manhattanie. Jeffrey Epstein przebywał tam pod zarzutem molestowania nieletnich. Groziła mu kara 45 lat więzienia.

Miliarder próbował popełnić samobójstwo dwa tygodnie temu, po czym poddany został specjalnemu nadzorowi, który miał zapobiec powtórnej próbie targnięcia się na życie. Jednak z jakiegoś powodu 6 dni przed jego śmiercią specjalny monitoring celi znanego finansisty został zniesiony.

Epstein został znaleziony martwy w celi aresztu miejskiego w minioną sobotę nad ranem.

Dr Barbara Sampson, która dokonała sekcji zwłok Epsteina, w swoim raporcie oświadczyła:

„Po dokładniej analizie podczas pełnej autopsji stwierdzam, że przyczyną śmierci więźnia było powieszenie”.

Raport zawiera wiele szczegółów, jednym z nich jest opis kości szyjnych Epsteina, które były połamane.

Spekulacje na temat tego, dlaczego i jak zginął podejrzany, trwają nadal. Dr John Torres, ekspert medyczny i komentator w stacji telewizijnej NBC, stwierdził, że złamanie tych konkretnych kości szyjnych może wskazywać na powieszenie, ale także na uduszenie.

Trwa także dochodzenie w sprawie nieprawidłowości, do których doszło w areszcie. Dwóch strażników, którzy ponoć spali na służbie, zamiast pilnować Epsteina, odsunięto od wykonywania obowiązków służbowych, a trzeciego przeniesiono do innego aresztu.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl