Kiedy "trzeba protestować", oni są gotowi. Wiele protestów, ale twarze TE SAME! WIDEO

/ fot. screen z twitter.com @pikus_pol

  

Niewiele potrzeba, by wybrać się na manifestację, by protestować. Pokazują to ci, którzy zaciekle protestują... przeciw wszystkiemu. Rekordziści bili już na alarm w sprawie sądów, dzików, a nawet dziennikarzy. Krótko mówiąc - jak jest protest, oni też są.

Jeden z internautów zamieścił na Twitterze filmik, jaki zmontowany został z protestów. Na pierwszym widzimy kobietę, protestującą w obronie "wolnych sądów". Drugi filmik to już protest przeciwko... odstrzałowi dzików - i oczywiście ta sama pani. Myślicie, że to koniec? Ależ skąd! Protest przed siedzibą TVP i... znów ta sama pani.

Padają wciąż te same hasła - "Konstytucja", "wolność", "demokracja"... Lecz oprócz tych samych haseł, widać też, że protestują te same osoby. Wiele to mówi o "spontanicznych zrywach" Polaków, o jakich wielokrotnie mówią politycy opozycji.

W przeszłości dochodziło już do podobnych protestów. Kiedy rodzice dzieci niepełnosprawnych okupowali Sejm, nie wiedzieliśmy jeszcze wtedy, że niektórzy pojawią się... na konwencji Platformy Obywatelskiej.

Ciekawe, jaki będzie kolejny temat "protestów"... Bo skład osobowy - zdaje się - już znamy!

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Erdogan nie spotka się z Pence'em

Recep Erdogan / ArtemAugust [CC BY-SA 4.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)]

  

Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan zapowiedział, że nie spotka się z wiceprezydentem USA Mikiem Pence'em w Ankarze - informuje agencja AFP. Waszyngton przekazał wcześniej, że Pence w środę uda się do tureckiej stolicy.

Według agencji Reutera Pence miał spotkać się z Erdoganem w Ankarze w czwartek, a ich rozmowa miała dotyczyć tureckiej ofensywy w północno-wschodniej Syrii.

Erdogan powiedział dziś, że po zaplanowanych na ten tydzień spotkaniach z amerykańską delegacją w Turcji ponownie zastanowi się nad tym, czy w listopadzie uda się do USA. Spotkanie Erdogana z prezydentem USA Donaldem Trumpem zaplanowano na 13 listopada w Waszyngtonie.

Turecki przywódca powiedział dziennikarzom w parlamencie, że przemyśli swoją wizytę w USA, ponieważ "argumenty, debaty, rozmowy w Kongresie (USA) dotyczące jego osoby, rodziny i przyjaciół ministrów stanowią wielki despekt" wobec rządu w Ankarze.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl