Kiedy "trzeba protestować", oni są gotowi. Wiele protestów, ale twarze TE SAME! WIDEO

Niewiele potrzeba, by wybrać się na manifestację, by protestować. Pokazują to ci, którzy zaciekle protestują... przeciw wszystkiemu. Rekordziści bili już na alarm w sprawie sądów, dzików, a nawet dziennikarzy. Krótko mówiąc - jak jest protest, oni też są.

fot. screen z twitter.com @pikus_pol

Jeden z internautów zamieścił na Twitterze filmik, jaki zmontowany został z protestów. Na pierwszym widzimy kobietę, protestującą w obronie "wolnych sądów". Drugi filmik to już protest przeciwko... odstrzałowi dzików - i oczywiście ta sama pani. Myślicie, że to koniec? Ależ skąd! Protest przed siedzibą TVP i... znów ta sama pani.

Padają wciąż te same hasła - "Konstytucja", "wolność", "demokracja"... Lecz oprócz tych samych haseł, widać też, że protestują te same osoby. Wiele to mówi o "spontanicznych zrywach" Polaków, o jakich wielokrotnie mówią politycy opozycji.

W przeszłości dochodziło już do podobnych protestów. Kiedy rodzice dzieci niepełnosprawnych okupowali Sejm, nie wiedzieliśmy jeszcze wtedy, że niektórzy pojawią się... na konwencji Platformy Obywatelskiej.

Ciekawe, jaki będzie kolejny temat "protestów"... Bo skład osobowy - zdaje się - już znamy!

 Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

 

#protestujący #wolne sądy #odstrzał dzików #TVP #protest

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo