I co na to Piróg? TVP dementuje: nie zapraszaliśmy go do współpracy

Michał Piróg nie otrzymał propozycji od TVP? / fot. YouTube/mat.pras.

  

Michał Piróg wcale nie otrzymał propozycji udziału w nowym programie tanecznym TVP? Tak twierdzi rzecznik telewizji! Co na to celebryta?

Kilka dni temu informowaliśmy o wulgarnym wpisie Michała Piróga. Celebryta opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z palcem środkowym wymierzonym wprost do obiektywu. Tym symbolem tancerz miał wyrazić swoją odmowę dla Telewizji Polskiej, która miała zaprosić Piróga do współpracy przy nowym show. Tymczasem TVP twierdzi, że... żadna propozycja dla celebryty nie padła!

Niedawne wpisy Michała Piróga wywołały burzę. Celebryta poinformował w mediach społecznościowych, że nie ma zamiaru dołączyć do obsady nowego tanecznego show ("Dance dance dance") realizowanego przez Telewizję Polską. Nie byłoby jednak w tej decyzji nic złego, gdyby nie forma, w jakiej przedstawił ją celebryta. Piróg wstawił na Instagrama zdjęcie, na którym pozuje ze środkowym palcem wymierzonym prosto do kadru:

Kiedy publiczna pyta czy zatańczę #dance #dance #dance ja odpowiadam... TAK ALE TYLKO na waszej pożegnalnej imprezie #tvp

- mogliśmy przeczytać pod zdjęciem.

Internauci szybko zarzucili tancerzowi brak kultury i szerzenie "mowy nienawiści":

Żenada. Skąd przekonanie o własnej, jedynej, słusznej nieomylności? Skąd tyle braku szacunku dla innych? I to pisze gość, który domaga się tolerancji...

- skomentowała wpis oburzona internautka.

Do kontrowersyjnego wpisu Piróga odniosła się Telewizja Polska:

Nikt z TVP nie kontaktował się z panem Pirógiem i nie proponował mu udziału w nowym programie tanecznym „Dance, dance, dance” Telewizji Polskiej

– powiedział rzecznik TVP w rozmowie z Wirtualną Polską. Co na to sam zainteresowany? Oficjalnego oświadczenia brak. Zamiast niego, na Instagramie pojawił się dziwny wpis, w którym padają słowa o "wymazywaniu historii" i kasowaniu "zawartości internetu i korespondencji...".

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, wp.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Agencja Moody's potwierdza: Polska jest krajem bezpiecznym inwestycyjnie i gospodarczo!

Zdjęcie ilustracyjne / fot. pixabay.com

  

Polska gospodarka systematycznie się rozwija, o czym świadczy wczorajsza prognoza agencji Moody's. Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii wydało komunikat, w którym komentuje prognozę - "to kolejna agencja, która ponownie docenia siłę polskiej gospodarki".

Agencja Moody's utrzymała wczoraj wieczorem długoterminowy i krótkoterminowy rating Polski na poziomie A2 z perspektywą stabilną, zarówno w walucie krajowej jak i walutach zagranicznych. Decyzję uzasadniono odpornością gospodarki, jej wielkością i dobrą sytuacją.

Zdaniem resortu przedsiębiorczości i technologii wynik jest zgodny z oczekiwaniami rynku.

"To już kolejna agencja, która ponownie docenia siłę polskiej gospodarki. To utrzymanie decyzji z maja 2017 roku, kiedy to agencja pozostawiła rating Polski na poziomie A2 zmieniając perspektywę z negatywnej na stabilną"

- poinformowano w komunikacie ministerstwa. [polecam:https://niezalezna.pl/268435-moody39s-dobra-sytuacja-gospodarki]

Resort zwraca uwagę, że Moody's jest trzecią agencją - po Fitch i S&P - która w ostatnich tygodniach korzystnie i wysoko ocenia sytuację gospodarczą w Polsce. Moody's prognozuje wzrost PKB o 4,4 proc. w 2019 r. i 3,7 proc. w 2020 r.

Ministerstwo przypomina, że podobnie wysoką ocenę na poziomie A- (siódmy poziom) z perspektywą stabilną utrzymał przed trzema tygodniami Fitch, zaś tydzień temu S&P również nie dokonał żadnych zmian w swojej ocenie ani perspektywie ratingowej (A- z perspektywą stabilną).

"To bardzo jasny sygnał dla inwestorów zagranicznych - Polska jest krajem bezpiecznym inwestycyjnie i gospodarczo, w którym warto podejmować aktywność ekonomiczną"

- czytamy w komunikacie.

Dodano, że kolejna runda przeglądów ratingów odbędzie się na jesieni (27 września – Fitch, oraz 11 października – S&P, Moody’s).

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl