I co na to Piróg? TVP dementuje: nie zapraszaliśmy go do współpracy

Michał Piróg nie otrzymał propozycji od TVP? / fot. YouTube/mat.pras.

  

Michał Piróg wcale nie otrzymał propozycji udziału w nowym programie tanecznym TVP? Tak twierdzi rzecznik telewizji! Co na to celebryta?

Kilka dni temu informowaliśmy o wulgarnym wpisie Michała Piróga. Celebryta opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z palcem środkowym wymierzonym wprost do obiektywu. Tym symbolem tancerz miał wyrazić swoją odmowę dla Telewizji Polskiej, która miała zaprosić Piróga do współpracy przy nowym show. Tymczasem TVP twierdzi, że... żadna propozycja dla celebryty nie padła!

Niedawne wpisy Michała Piróga wywołały burzę. Celebryta poinformował w mediach społecznościowych, że nie ma zamiaru dołączyć do obsady nowego tanecznego show ("Dance dance dance") realizowanego przez Telewizję Polską. Nie byłoby jednak w tej decyzji nic złego, gdyby nie forma, w jakiej przedstawił ją celebryta. Piróg wstawił na Instagrama zdjęcie, na którym pozuje ze środkowym palcem wymierzonym prosto do kadru:

Kiedy publiczna pyta czy zatańczę #dance #dance #dance ja odpowiadam... TAK ALE TYLKO na waszej pożegnalnej imprezie #tvp

- mogliśmy przeczytać pod zdjęciem.

Internauci szybko zarzucili tancerzowi brak kultury i szerzenie "mowy nienawiści":

Żenada. Skąd przekonanie o własnej, jedynej, słusznej nieomylności? Skąd tyle braku szacunku dla innych? I to pisze gość, który domaga się tolerancji...

- skomentowała wpis oburzona internautka.

Do kontrowersyjnego wpisu Piróga odniosła się Telewizja Polska:

Nikt z TVP nie kontaktował się z panem Pirógiem i nie proponował mu udziału w nowym programie tanecznym „Dance, dance, dance” Telewizji Polskiej

– powiedział rzecznik TVP w rozmowie z Wirtualną Polską. Co na to sam zainteresowany? Oficjalnego oświadczenia brak. Zamiast niego, na Instagramie pojawił się dziwny wpis, w którym padają słowa o "wymazywaniu historii" i kasowaniu "zawartości internetu i korespondencji...".

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, wp.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Minister Sasin deklaruje: Zrobię wszystko, by indywidualni odbiorcy nie płacili więcej za prąd

Jacek Sasin / flickr.com/ Kancelaria Premiera/ creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/

  

Będę przekonywał prezesów spółek energetycznych, by szukali oszczędności i sposobu na to, by nie obciążać obywateli podwyżkami cen energii. Zrobię wszystko, by indywidualni odbiorcy nie płacili więcej za prąd - poinformował wicepremier, minister ds. nadzoru właścicielskiego Jacek Sasin.

"Jestem poważnym politykiem i kilkakrotnie mówiłem o tym, że indywidualnie odbiorcy nie zapłacą więcej za prąd i zrobię wszystko, by tak się stało"

- powiedział Sasin w piątkowej rozmowie w Polsat News.

Równocześnie wicepremier zaznaczył, że spółki energetyczne, podobnie jak w poprzednim roku, oczekują, że ceny będą rosły. "Tak jak w poprzednim roku jest pewne oczekiwanie ze strony spółek energetycznych, wyrażone również w tych wnioskach skierowanych do Urzędu Regulacji Energetyki, żeby ceny prądu wzrosły" - powiedział.

Pokreślił jednak, że wspólnie z prezesami spółek będzie szukać sposobu, by do tego nie doprowadzić.

"Będziemy na ten temat rozmawiać. Będziemy przekonywać również prezesów tych spółek, by szukali oszczędności, sposobu, by nie obciążać obywateli obiektywnym wzrostem, bo ten wzrost następuje. Wynika z polityki klimatycznej UE, opłat, które w związku z tym musimy ponosić, związanych z produkcją energii"

- powiedział.

Dodał także, że kluczową rolę w tym procesie odgrywa także Urząd Regulacji Energetyki.

"On również będzie analizował wnioski i szukał możliwości takiej, żeby obywatele nie płacili więcej za prąd. To jest nasze wspólne oczekiwanie" - zapewnił.

Na pytanie, czy ewentualnie dojdzie do ustawowego zamrożenia cen energii wicepremier odpowiedział:

"Zobaczymy. Na razie jesteśmy w procesie rozmowy. Na razie nie ma sensu mówić o planie B, kiedy realizujemy plan A. Wierzę, że ten plan A uda się zrealizować"

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl