Kultowy program powraca na antenę Dwójki. Te występy przeszły do historii!

"Szansa na sukces" wraca po siedmiu latach nieobecności na antenie / fot. mat.pras./TVP

  

Kultowy program „Szansa na sukces” wraca na antenę telewizyjnej Dwójki. Choć na razie szczegóły nowej formuły programu nie są znane, już teraz warto sobie przypomnieć najciekawsze występy w ciągu 20 lat emisji programu. To właśnie w "Szansie na sukces" często debiutowały osoby, które później odnosiły wielkie sukcesy na estradzie. Wśród nich znaleźli się m.in. Justyna Steczowska, Krzysztof Zalewski i Kasia Stankiewicz.

„Szansa na sukces” powraca do Telewizji Polskiej i już niebawem na antenie TVP 2 zobaczymy kultowy program w nowej edycji. "Szansę na sukces" emitowano w latach 1993-2012. Przez niemal dwie dekady nadawania programu w "Szansie na sukces" debiutowały przyszłe gwiazdy i nie zabrakło występów, które widzowie pamiętają do dziś. Z okazji powrotu programu przypominamy najciekawsze występy.

Justyna Steczkowska


Georgina Tarasiuk
 

Krzysztof Zalewski

 
Kasia Stankiewicz
 

Donald Tusk

Ewa Farna

Joanna Kulig

 
Margaret
 

W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć słynnego występu "pana Wojciecha" i jego interpretacji "Ocalić od zapomnienia":

 

Marcin Maliszewski

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Kwieciński: przygotujemy narodowy plan rozwoju. W nim - najważniejsze inwestycje do 2030 r.

/ twitter.com/ PiS

  

Minister finansów, inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński zapowiedział w sobotę w Katowicach przygotowanie narodowego planu rozwoju, zawierającego wszystkie najważniejsze inwestycje do roku 2030. Jak dodał, inwestycje mają być nadal motorem rozwoju.

"Przygotujemy narodowy plan rozwoju, który będzie pokazywał wszystkie najważniejsze inwestycje w naszym kraju - drogowe, kolejowe, wodne, portowe, infrastrukturę ochrony środowiska. To jest potężny program, który chcemy pokazać naszemu społeczeństwu"

- mówił Kwieciński na konwencji PiS w Katowicach. Jak dodał, program będzie zawierał wszystkie najważniejsze inwestycje do roku 2030. Inwestycje nadal mają być motorem rozwoju - zaznaczył.

Kwieciński do najważniejszych sukcesów PiS zaliczył integrację administracji celnej i skarbowej.

"Pokazaliśmy jako PiS i Zjednoczona Prawica, że potrafimy zarządzać państwem i gospodarką, o czym świadczą wskaźniki makroekonomiczne"

- mówił minister.

"Faktem jest, że jesteśmy na językach całego świata i coraz częściej się mówi o polskim cudzie gospodarczym"

- stwierdził.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl