Chojna-Duch pozwie Parafianowicza?

/ eSerwis [CC BY 3.0 (https://creativecommons.org/licenses/by/3.0)], via Wikimedia Commons

  

- Wypowiedź ministra Andrzeja Parafianowicza w sprawie mojej propozycji wyjazdu jest niezgodna z prawdą i narusza moje dobra osobiste. Rozważam podjęcie odpowiednich kroków prawnych - wskazała Elżbieta Chojna-Duch w przesłanym oświadczeniu.

Były wiceminister finansów Andrzej Parafianowicz zeznawał w środę przed komisją śledczą ds. VAT. W trakcie przesłuchania Parafianowicz powiedział, że była wiceminister finansów Elżbieta Chojna-Duch proponowała mu wyjazd na Seszele do willi zaprzyjaźnionego przedsiębiorcy.

Były wiceszef resortu finansów pytany, czy Chojna-Duch spotykała się w ministerstwie z prof. Witoldem Modzelewskim, powiedział, że było powszechnie wiadomo, że są w komitywie.

Minister Chojna-Duch miała taką chęć, jakby zbliżania się. Panią minister widziałem ostatni raz na obronie mojej pracy magisterskiej, a potem dopiero w ministerstwie, co nie przeszkodziło pani minister - skracając dystans - zaproponować mi, żebym pojechał na wakacje na Seszele do wilii zaprzyjaźnionego przedsiębiorcy. "No tak, że będzie miło, pojedziemy"

- mówił Parafianowicz.

Dodał, że propozycja Chojny-Duch dotyczyła "wyjazdu z rodziną". "Prawdę mówiąc, nie wiedziałem, co mam ze sobą zrobić wtedy" - dodał Parafianowicz. Elżbieta Chojna-Duch w przesłanym oświadczeniu podkreśliła, że wypowiedź Parafianowicza dotycząca propozycji wyjazdu jest nieprawdziwa.

"Wypowiedź pana ministra Andrzeja Parafianowicza na posiedzeniu VAT-owskiej Komisji Śledczej wygłoszona w dniu 6 lutego 2019 r. w sprawie mojej propozycji wyjazdu jest niezgodna z prawdą i narusza moje dobra osobiste. Rozważam podjęcie odpowiednich kroków prawnych"

- zaznaczyła.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Odblokowana dk nr 12 między Sulejowem a Opocznem

/ Kondzio1990; https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.en

  

Droga krajowa nr 12 między Sulejowem a Opocznem została odblokowana po wypadku, w którym pięć osób zostało rannych.

Późnym popołudniem w miejscowości Kozenin zderzyły się dwa samochody osobowe i ciągnik rolniczy. Droga była zablokowana przez ponad 3 godziny.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl