Beata Kempa: „Wpis Donalda Tuska eskaluje nienawiść”. Mocne słowa o "prezydencie Europy"

/ Aleksiej Witwicki/Gazeta Polska

  

Wczoraj na Twitterze szef Rady Europejskiej zamieścił wpis, w którym jawnie popiera protesty pod siedzibą TVP Info. Echa skandalicznego wpisu wciąż nie milkną. Na antenie Polskiego Radia 24 skomentowała je minister ds. humanitarnych Beata Kempa.

W sobotę w stolicy przed siedzibą TVP Info przy pl. Powstańców Warszawy dziennikarka Magdalena Ogórek została zaatakowana przez grupę protestujących. W stronę dziennikarki zebrani kierowali okrzyki i uniemożliwiali jej odjechanie samochodem, tarasując ulicę.

Do ataku odniósł się wczoraj Donald Tusk:

Również wczoraj, za pośrednictwem Twittera, odpowiedziała mu Beata Kempa, minister ds. humanitarnych:

Dzisiaj minister komentowała atak na Magdalenę Ogórek oraz wpis Tuska w rozmowie z Dorotą Kanią na antenie Polskiego Radia 24.

Wzywam i proszę, też jako kobieta, Donalda Tuska, by jego wypowiedzi nie eskalowały tego typu zachowań. Wyobrażam sobie, co musiała czuć Magdalena Ogórek, jej rodzina, a także inni atakowani dziennikarze. Wiem, jakie to wzbudza lęki, może o to chodzi tym, którzy atakują. Wtedy, gdy zaatakowano moje biuro poselskie, zanim nie znaleziono osoby odpowiedzialnej za ten czyn, mój lęk o rodzinę, o to, że ktoś mi podpali dom, był olbrzymi,  Dlatego bardzo mocno przeciwko takim działaniom protestuję 

- mówiła.

Beata Kempa podkreśliła, że chciałaby, aby jej "wpis był traktowany jako wsparcie dla wszystkich dziennikarzy i innych osób atakowanych w bezprawny sposób".

Wpis Donalda Tuska, który jako człowiek na świeczniku powinien świecić przykładem, tak naprawdę jeszcze eskaluje nienawiść. Odebrałam jego wypowiedź jako usprawiedliwienie tego, co się dzieje

- dodała.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: polskieradio.pl, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Matka ma zgodę sądu by... zmienić płeć dziecka. Ojciec jest bezsilny. Ta sprawa szokuje!

/ 3DMaennchen

  

Przeprowadzona zostanie chemiczna kastracja zdrowego dziecka, bo jedno z rodziców ma takie życzenie? Okazuje się, że tak absurdalna i przerażająca historia jest możliwa. Sąd w Teksasie orzekł, że 7-letni James może stać się Luną. Zrozpaczony ojciec przegrał walkę z matką chłopca.

Jeffrey Younger jest ojcem 7-letniego chłopca, którego matka stwierdziła, że woli mieć córkę. Niestety, nie udało mu się zwyciężyć w sądzie i uchronić syna przed zmianą płci. Potyczka dotyczyła opieki nad dzieckiem. Sprawę, choć ojciec podnosił, czym to grozi, wygrała matka.

Zdaniem ojca, chłopiec nie chce być dziewczynką, ale sąd w Dallas w Teksasie pozostał głuchy na jego argumenty.

Na podstawie jego wyroku matka dziecka, dr Anne Georgulas, uzyskała pełnię praw rodzicielskich i będzie mogła teraz zmienić Jamesa w Lunę. Jak podają media, kobieta będzie miała całkowitą swobodę w podawaniu dziecku żeńskich hormonów i środków blokujących okres dojrzewania. To oznacza chemiczną kastrację 7-latka.

Co więcej, ta niezrozumiała decyzja sądu obliguje ojca do uznania Jamesa za dziewczynkę. Od tej pory ma zwracać się do syna, jakby był córką, nie może zabierać dziecka w otoczenie, które uważa go za chłopca a sam będzie zmuszony do udziału w lekcjach dotyczących gender i transseksualizmu!

Jak podkreślają media, ojciec obawia się o życie Jamesa.

Do skutków ubocznych chemicznej terapii, polegającej na podawaniu dziecku hormonów płciowych, należą m. in.: zakrzepica żył, podniesiony poziom tłuszczu we krwi, kamienie żółciowe, wzrost wagi, bezpłodność, niskie libido, zaburzenia erekcji, czy nadciśnienie.

Pod wyłączną opiekę matki trafił również brat bliźniak Jamesa - Jude.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, dorzeczy.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl