Zbigniew Boniek komplementuje Krzysztofa Piątka. "Ma same zalety"

Zbigniew Boniek / Fotomag/Gazeta Polska

  

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek komplementuje Krzysztofa Piątka, który stał się jedną z największych gwiazd włoskiej Serie A, tak jak on sam przed laty. Mówi o zaletach Piątka i zaznacza, że powinien on dalej się rozwijać.

Piątek latem przeszedł z Cracovii do Genoi za cztery miliony euro. Do włoskiej ekstraklasy wdarł się przebojem, bo stał się jednym z najskuteczniejszych zawodników tych rozgrywek i do Milanu przeszedł za 35 mln euro.

"Krzysiek jest dobrym piłkarzem, a do tego znajduje się w świetnej formie i potwierdza to na boisku. W ciągu sześciu miesięcy niesamowicie się zmienił"

- przyznał prezes PZPN Zbigniew Boniek.

Polski napastnik we wtorkowym meczu z Napoli (2:0) w ćwierćfinale Pucharu Włoch po raz pierwszy zagrał w Milanie w podstawowym składzie i strzelił dwie bramki (w 11. i 27. minucie).

"Wybuch talentu Krzysztofa nie jest przypadkowy. Jeśli bliżej mu się przyjrzeć, to ma same zalety: nabrał masy mięśniowej i jest silny, a przy tym zwrotny oraz dobry technicznie. Bramki może strzelić w różny sposób: z rzutu karnego, wolnego, głową, z akcji czy pojedynku jeden na jeden. Jestem przekonany, że będzie się dalej rozwijał"

- zakończył Boniek. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Kolejne zatrzymania po sobotnich wydarzeniach w Białymstoku. Policja nie wyklucza publikacji wizerunków

/ podlaska.policja.gov.pl

  

W związku z wczorajszymi wydarzeniami w Białymstoku zatrzymanych jest już 25 osób. Wizerunki osób, które naruszały prawo, a jeszcze nie zostały zatrzymane, będą upubliczniane. Dziękujemy za wskazywanie podejrzewanych o naruszenie prawa. Nie ma przyzwolenia na żadne agresywne czyny - poinformowano dziś na profilu twitterowym polskiej Policji. Wcześniej służby informowały o zatrzymaniu 20 osób, wśród których cztery są podejrzane o popełnienie przestępstw m.in. rozboju, naruszenia nietykalności i znieważenie funkcjonariuszy oraz użycia groźby

O kolejnych zatrzymaniach poinformowała na Twitterze polska Policja. Służby nie wykluczają publikacji wizerunków osób podejrzanych o naruszenie prawa. 

Informację o zatrzymaniach podał także wiceminister spraw wewnętrznych i administracji, Jarosław Zieliński. 

Wcześniej służby informowały o zatrzymaniu dwudziestu osób. Cztery osoby są podejrzane o popełnienie przestępstw m.in. rozboju, naruszenia nietykalności i znieważenie funkcjonariuszy oraz użycia groźby. 16 osób ukarano mandatami. Rzecznik podlaskiej policji poinformował też, że jedna policjantka przebywa w szpitalu na badaniach. 

[polecam:https://niezalezna.pl/280787-burzliwa-sobota-na-ulicach-bialegostoku-policja-zapowiada-zebrane-dowody-trafia-do-prokuratury]

W sobotę po południu ulicami Białegostoku przeszedł Pierwszy Marsz Równości. Przejście uczestników marszu kilkakrotnie próbowali zablokować kontrmanifestanci, policja musiała użyć gazu. 

- Nie było i nie ma przyzwolenia na chuligańskie zachowania, godzące w prawa innych. Każda osoba, która dopuszcza się łamania prawa lub utrudnia policjantom wykonywanie zadań, musi liczyć się z konsekwencjami

- stwierdziła dzisiaj szefowa MSWiA, Elżbieta Witek.

[polecam:https://niezalezna.pl/280800-nie-cichna-echa-wydarzen-w-bialymstoku-szefowa-mswia-zabrala-stanowczy-glos-w-tej-sprawie]

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Twitter, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl