Już nie tylko internauci ją wyśmiewają. Magazyn naukowy chce douczyć Ewę Kopacz!

Ewa Kopacz / Filip Błażejowski/Gazeta Polska

  

Poseł Platformy Obywatelskiej Ewa Kopacz zasłynęła historią o ludziach rzucających kamieniami w dinozaury (sic!). Usiłowała się tłumaczyć i zrzucać winę na… wnuczka. To jednak nie pomogło, jej słowa stały się hitem internetu i żyją własnym życiem. Użytkownicy sieci pękają ze śmiechu wymyślając kolejne nowe memy i filmiki. Jednak bank rozbił magazyn popularnonaukowy, który zaproponował byłej premier z PO darmową prenumeratę, żeby nieco się doedukowała.

Ryszard Petru – niekwestionowany lider wpadek – może czuć się zagrożony. Ewa Kopacz swoją ostatnią wypowiedzią sprawiła, że obecnie w sieci internauci śmieją się tylko z jej „dinozaurów”.

Przypomnijmy, Ewa Kopacz wczoraj popisała się "błyskotliwą" wypowiedzią dotyczącą...dinozaurów. Był to przykład na to, że presja ma sens i właśnie w taki sposób była premier odwoływała się do walki, jaką PO toczy z obecną władzą.

Wypowiedź ta stała się hitem internetu. Była premier postanowiła w końcu wytłumaczyć się ze swojej wypowiedzi. I zrzuciła wszystko na... książkę, jaką kupiła dla wnuka. Takich wyjaśnień nikt się nie spodziewał!

Użytkownicy sieci postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Internauci nie zostawiają suchej nitki na Ewie Kopacz. Okazuje się, że tymi rewelacjami była premier porwała internet - memów, filmików i zabawnych tweetów jest mnóstwo.

Z pomocą byłej premier przyszedł magazyn popularnonaukowy Focus. Administratorzy postanowili wyciągnąć do Ewy Kopacz pomocną dłoń.

Szanowna Pani Poseł, po dzisiejszej wypowiedzi na temat kamieni i dinozaurów mamy propozycję. Z wielką przyjemnością oferujemy Pani roczną prenumeratę magazynu Focus – na koszt redakcji. Będziemy wdzięczni za informację na jaki adres mamy kierować przesyłki :)

– napisano na Twitterze magazynu do Ewy Kopacz.

Miesięcznik Focus_pl jest przeze mnie czytany i nadal będę to czynić – napisała w odpowiedzi poseł PO.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nigeria. Dżihadyści zabili zakładników

zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

  

Działająca w Nigerii międzynarodowa organizacja pomocowa Action Against Hunger poinformowała, że dzihadyści zabili czterech jej pracowników, którzy zostali porwani w lipcu br. Przy życiu pozostaje jeszcze jeden z zakładników.

W lipcu sześć osób z organizacji humanitarnej zostało uprowadzonych w pobliżu miasta Damasak w stanie Borno. Uprowadzenia dokonała Zachodnioafrykańska Prowincja Państwa Islamskiego (ISWAP), odłam Boko Haram. Jedna z osób porwanych została zabita we wrześniu.

Wczoraj poinformowano, że dżihadyści zgładzili kolejne cztery osoby mimo apeli Action Against Hunger o uwolnienie zakładników.

- Nasza organizacja potępia te zabójstwa w najostrzejszych słowach i głęboko ubolewa, że nie wykonano wezwań do uwolnienia zakładników

- oświadczono. Jednocześnie ponownie zaapelowano do uwolnienia ostatniej żyjącej porwanej osoby.

Organizacja Boko Haram, której nazwę tłumaczy się jako „zachodnia edukacja to świętokradztwo”, walczy zbrojnie o wprowadzenie szariatu we wszystkich 36 stanach Nigerii. Szariat obowiązuje w północnych stanach kraju, gdzie mieszka najwięcej muzułmanów. 10 lat istnienia Boko Haram w Nigerii pozbawiło życia ok. 30 tys. osób, a ponad 2 mln musiało opuścić swoje domostwa.

Action Against Hunger jest międzynarodową organizacją pozarządową mającą na celu walkę z głodem na świecie. Została założona w 1979 przez grupę francuskich lekarzy, naukowców, dziennikarzy i pisarzy. Obecnie działa w 40 krajach

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl