Ryszard Petru – niekwestionowany lider wpadek – może czuć się zagrożony. Ewa Kopacz swoją ostatnią wypowiedzią sprawiła, że obecnie w sieci internauci śmieją się tylko z jej „dinozaurów”.

Przypomnijmy, Ewa Kopacz wczoraj popisała się "błyskotliwą" wypowiedzią dotyczącą...dinozaurów. Był to przykład na to, że presja ma sens i właśnie w taki sposób była premier odwoływała się do walki, jaką PO toczy z obecną władzą.

Wypowiedź ta stała się hitem internetu. Była premier postanowiła w końcu wytłumaczyć się ze swojej wypowiedzi. I zrzuciła wszystko na... książkę, jaką kupiła dla wnuka. Takich wyjaśnień nikt się nie spodziewał!

Użytkownicy sieci postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Internauci nie zostawiają suchej nitki na Ewie Kopacz. Okazuje się, że tymi rewelacjami była premier porwała internet - memów, filmików i zabawnych tweetów jest mnóstwo.

Z pomocą byłej premier przyszedł magazyn popularnonaukowy Focus. Administratorzy postanowili wyciągnąć do Ewy Kopacz pomocną dłoń.

Szanowna Pani Poseł, po dzisiejszej wypowiedzi na temat kamieni i dinozaurów mamy propozycję. Z wielką przyjemnością oferujemy Pani roczną prenumeratę magazynu Focus – na koszt redakcji. Będziemy wdzięczni za informację na jaki adres mamy kierować przesyłki :)

– napisano na Twitterze magazynu do Ewy Kopacz.

Miesięcznik Focus_pl jest przeze mnie czytany i nadal będę to czynić – napisała w odpowiedzi poseł PO.