Fasola w burdelu

  

Sprawa jest dość niesmaczna. Wyobraźcie sobie Państwo naraz Stefana Niesiołowskiego, prostytutki i fasolkę po bretońsku. Wiem, wiem, jak to brzmi. Cóż jednak zrobić, jeśli takie rewelacje od wczoraj rozgrzewają do czerwoności opinię publiczną.

Okazało się, że były frontman Platformy Obywatelskiej, a ostatnio członek homeopatycznej organizacji Europejscy Demokraci stanął w ogniu pytań o sprawę o charakterze korupcyjnym. Funkcjonariusze CBA z Łodzi zatrzymali biznesmenów, którzy mieli wręczać łapówki posłowi na Sejm RP, którym według informacji TVP Info ma być właśnie Niesiołowski. Korzyści miały być wypłacane w naturze – w postaci usług seksualnych. Od kobiet „poseł” miał wymagać poza wszystkim właśnie michy z fasolką. Co gorsza, podobno są jakieś nagrania z tych spotkań. Nie wiem jak Państwo, ale ja mam nadzieję, że jednak nie ujrzą światła dziennego.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts