Kopacz ujawnia strategię walki z PiS-em! Podobnie jak „Misiek” chce rzucać kamieniami - do skutku

Była premier gościła dziś u Agnieszki Burzyńskiej w programie "Fakt Opinie" i odpowiadała m.in. na pytania dotyczące bieżącej sytuacji politycznej. W pewnym momencie postanowiła powiedzieć coś "mocnego" i wzorem Michała Kamińskiego wskazała, jak należy walczyć z PiS-em. - Wtedy, kiedy dinozaury jeszcze były, a ludzie nie mieli strzelb i nowoczesnej broni, która pozwoliłaby ich zabić. Wie Pani co robili? Rzucali kamieniami w tego dinozaura - oświadczyła Ewa Kopacz.

Ewa Kopacz
screenshot/vod.pl/programy-onetu/fakt-opinie

Nie umilkły jeszcze echa "naftalinowej" wypowiedzi Ewy Kopacz podczas konwencji PO i Inicjatywy Polskiej, a już pojawił się następny "kwiatek". Wiceszefowa Platformy Obywatelskiej, komentując słabe sondaże jej partii powiedziała, że nie należy się tym zrażać, a presja ma sens.

Chcąc zapewne ubarwić swoje wystąpienie porównała walkę z PiS-em do polowania na... dinozaury. Podobnej metafory użył niedawno były PR-owiec Kopacz - Michał Kamiński, ale on zachował przynajmniej porządek historyczny, mówiąc o ludziach i mamutach.

Dziennikarka nie dopytywała skąd w totalnej opozycji takie zamiłowanie do polowań, ale widać coś jest na rzeczy, skoro kolejny raz podobne porównanie pojawia się w wypowiedzi prominentnej przedstawicielki PO.

Wypowiedź byłej premier spotkała się z kąśliwymi i prześmiewczymi komentarzami.

 

 

Źródło: niezalezna.pl, twitter.com

#Agnieszka Burzyńska #Fakt #Ewa Kopacz

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo