Ja cię nie mogę

  

Hurra! – grzmiały w poniedziałkowy wieczór wszelkie przekaźniki opozycyjnych mediów. Wieszczono pogrom i ostateczny upadek „reżymu kaczystowskiego”. Namawiano do jak najszybszego wykupywania rocznej prenumeraty „Gazety Wyborczej” i książek Tomasza Lisa.

Tymczasem przedstawiany jako „sensacyjne taśmy Kaczyńskiego” materiał „GW” przejdzie do historii wyłącznie za sprawą miłej uwagi („ja cię nie mogę!”) prezesa PiS na temat potarganych dżinsów tłumaczki. Co prawda usiłuje się jeszcze podnosić jako zarzut, że inwestorzy niedoszłego budynku w centrum Warszawy byli w kontakcie z prezesem Pekao Michałem Krupińskim, który miał wejść w biznes. Cóż, nie będę dowodził, że jak chce się budować w stolicy dowolnego kraju na świecie wieżowiec, to ma się telefon do prezesa banku, który miałby weń zainwestować, i że mnie to wcale nie oburza. Oczywiście można uważać, że tego typu inwestycje załatwia się w lokalnym oddziale banku i nie zamierzam z tym polemizować. Pewnie zdaniem robiących z tego „rzecz” Donald Trump też swoje odstawał w kolejce w oddziale kredytowym Bank of America na rogu 42. Ulicy i 3. Alei. Ale skoro są tacy, co tak myślą, to – ja cię nie mogę! – dobrze, że nami nie rządzą.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts