„Pseudo rewelacje”. Mazurek krótko o tym, co szykuje „Wyborcza” i Czuchnowski!

Na jutro redakcja „Gazety Wyborczej” zapowiedziała publikację rzekomo sensacyjnego artykułu na temat Prawa i Sprawiedliwości. Emocje w tej sprawie podgrzewane są przez cały dzień przez dziennikarzy z Czerskiej, tymczasem całą sprawę niezwykle krótko i dosadnie skomentowała rzecznik prasowa PiS, wicemarszałek Sejmu Beata Mazurek. Podkreśla ona, że tak lansowana sensacja, to w rzeczywistości jedynie „pseudo rewelacje”.

zdjęcie ilustracyjne
Piotr Galant / Gazeta Polska

Publikację „Wyborczej” zapowiadał w mediach społecznościowych Jarosław Kurski.

 
Temat błyskawicznie podchwycił Tomasz Lis, który co chwilę przypominał o rzekomo sensacyjnej publikacji, która ma się ukazać już niedługo.

W reakcji na coraz większe zainteresowanie tematem w mediach społecznościowych, wszelkie spekulacje ucięła rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek.

„Pseudo rewelacje”o których tak dziś głośno na TT to kolejny art. GW o spółce Srebrna. Te same plotki i spekulacje, które słyszymy od lat.

- skwitowała.

Jednocześnie do swojego wpisu Beata Mazurek dołączyła odpowiedź biura prasowego Prawa i Sprawiedliwości do redaktora Czuchnowskiego z „Wyborczej”, w związku z przesłanymi przez niego pytaniami.

Biuro Prasowe PiS zwraca dziennikarzowi uwagę, że przekazywanie pytań z wyznaczeniem kilkugodzinnego terminu na udzielenie odpowiedzi, w przededniu zapowiedzianej publikacji, „w istocie sprowadza się do działania prowizorycznego i pozornego”.

Przypomniano też, prawomocny wyrok Sądu Apelacyjnego w Warszawie, stwierdzający naruszenie przez Czuchnowskiego dóbr osobistych Prawa i Sprawiedliwości. To ten sam wyrok, którego niewykonanie dziennikarz „Wyborczej” zapowiedział publicznie.

 

Źródło: niezalezna.pl, Twitter

#media #Gazeta Wyborcza #PiS #Prawo i Sprawiedliwość #Wojciech Czuchnowski #Beata Mazurek

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo