Skandal podczas prezentacji wiosennej ramówki TVN. Gonera nazwał Gessler... "bufetową"

Magda Gessler, / By Serecki - Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=52971338

  

Robert Gonera, który niedawno dołączył do obsady serialu "Na wspólnej", był jednym z gości konferencji prezentującej wiosenną ramówkę stacji TVN. Wszystkich zdziwiło jednak jego zachowanie, ponieważ w niewybredny sposób komentował pojawiające się na scenie gwiazdy. A Magdę Gessler nazwał... "bufetową".

Robert Gonera jeszcze przed prezentacją zajął miejsce w strefie przeznaczonej dla gwiazd, chociaż każdy z celebrytów miał wchodzić w wyznaczonej kolejności. Piekło zaczęło się, gdy zwrócono mu uwagę i poproszono by dołączył do obsady serialu "Na wspólnej".

Ja nic nie muszę, proszę pani. Wypełniłem warunki kontraktu

- miał odburknąć Gonera.

Gwiazdora najwyraźniej uraziło, że zwrócono mu uwagę więc usiadł w strefie... dla dziennikarzy, skąd głośno komentował wchodzących celebrytów.

Gdy Marcin Prokop zaprosił Magdę Gessler Gonera miał krzyczeć:

Brawo bufetowa!

Z kolei gdy Dorota Wellman wchodziła na scenę potknęła się. To oczywiście nie umknęło jego uwadze.

Uważaj babciu

- skwitował to aktor cytowany przez plotek.pl.

Dziwne zachowanie aktora nie pozostało bez echa. Komentarze kolegów jednak w ogóle nie robiły na nim wrażenia.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: plotek.pl, niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

5 tys. mieszkańców bez prądu w Chorzowie

/ Ludwig Schneider / CC BY-SA (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/)

  

Blisko 5 tys. mieszkańców Chorzowa Batorego zostało pozbawionych ogrzewania na skutek awarii ciepłowniczej – podały w niedzielę służby kryzysowe wojewody śląskiego. Dostawy ciepła mają zostać przywrócone około południa.

Jak podało Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Katowicach (WCZK), do awarii doszło już w sobotę rano – rozszczelnił się rurociąg przy ul. Wrocławskiej. „Po usunięciu awarii, podczas napełniania ciepłociągu, wykryto kolejną nieszczelność” - podało WCZK.

Szacunkowa liczba odbiorców bez dostaw ciepła to 4950 osób z kilkunastu ulic na tym samym osiedlu. Dostawy ciepła mają być wznowione w niedzielę w południe. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts