Nie do wiary! Lubnauer szczera do bólu... Zdradziła, jak według niej ma wyglądać opozycja!

Katarzyna Lubnauer / Aleksiej Witwicki/Gazeta Polska

  

Tyle mówi się ostatnio o zaprzestaniu mowy nienawiści, ale dla niektórych polityków "totalnej opozycji" czas na pojednanie już się zakończył. Potwierdzają to słowa Katarzyny Lubnauer, która dziś w wywiadzie dla Radia Plus mówiła o tym, że opozycja powinna... być jak jedna pięść. Kojarzy to się jednoznacznie.

Nie od dziś wiadomo, że po stronie opozycji podziały są ogromne. Katarzynie Lubnauer nie po drodze jest z Grzegorzem Schetyną, padają nawet słowa o tym, że Koalicja Obywatelska tak naprawdę... nie istnieje.

Dziś Schetyna otrzymał kolejną "szpilkę" od Lubnauer. Szefowa Nowoczesnej przyznała, że opozycja byłaby silniejsza, gdyby istniała Koalicja Obywatelska. Najbardziej zaniepokoiły jednak słowa o tym, jaka powinna być opozycja. Lubnauer porównała ją do... pięści.

„Mam wrażenie, że jak byśmy mieli w tej chwili Koalicję Obywatelską, to myślę, że bylibyśmy silniejsi w obecnej sytuacji. Powinniśmy jako opozycja być jak jedna pięść, współpracować. Prowadzę dużo rozmów z SLD, z panem Włodzimierzem Czarzastym czy z PSL-em. Jestem przekonana, że PO jako największa partia opozycyjna ma szczególną odpowiedzialność za zbudowanie koalicji”

- powiedziała w rozmowie z Radiem Plus.

Pięść kojarzy się jednoznacznie z agresją, więc czy taka jest wola opozycji? Jeżeli tak ma być, to może warto im przypomnieć ostatnie wydarzenia w Gdańsku i to, jak po nich mówiono o zaprzestaniu mowy nienawiści. Czas na refleksję, pani Lubnauer!

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

UE przeciwna powrotowi Rosji do G7

/ FLICKR/Andrew Gustar/CC BY-ND 2.0

  

- Unia Europejska jest przeciwna przywróceniu Rosji do G7 - poinformowało wysokiej rangą źródło unijne wskazując, że w obecnych okolicznościach taki krok byłby ze strony Brukseli oznaką słabości.

Za powrotem do formatu G8, czyli G7 z Rosją, opowiedział się prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump.

"UE nadal uważa, że powody wykluczenia Rosji z G8 w 2014 roku są cały czas aktualne"

- podkreśliło źródło.

Kraj ten usunięto z grupy najbardziej rozwiniętych gospodarczo państw świata po aneksji należącego do Ukrainy Krymu w 2014 roku.

Strona unijna wydała to oświadczenie na kilka dni przed zaplanowanym na najbliższy weekend szczytem G7 we francuskim Biarritz, który z powodu sporów między Trumpem i jego sojusznikami w wielu kwestiach - m.in. Iranu, Syrii, porozumienia paryskiego w sprawie klimatu - poprzedza już duże napięcie.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl