Robbie Williams ostro odpłynął. Doradzał młodym jaki alkohol łączyć... z ecstasy

Robbie Williams / By Drew de F Fawkes - Robbie Williams, Roundhouse, London (Apple Music Festival), CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=52312756

  

Robbie Williams latami zmagał się z uzależnieniem od narkotyków. Teraz, zamiast przestrzegać młodych przed zagrożeniem jakim są używki, postanowił ich "edukować". Podczas transmisji na Instagramie rozmawiał z parą 20-latków, którym doradzał jaki alkohol najlepiej pasuje do esctasy.

Piosenkarz zapytany o to, czy wciąż zażywa narkotyki odpowiedział, że od dawna jest "czysty". Gwiazdor zapytał parę fanów o to, ile mają lat. Gdy odpowiedzieli, że po 20, poradził im, by świetnie się bawili.

Młodzi ludzie pochwalili się, że piją rum.

Rum jest świetny. Whisky jest dziwaczna. Pijecie Drambuie? Nie twierdzę, że kiedykolwiek będziecie brali ecstasy, ale to bardzo dobrze wchodzi z ecstasy

– wypalił Williams.

Najwyraźniej zapomniał wspomnieć, że ecstasy jest nielegalne, a za ich posiadanie w Wielkiej Brytanii grozi nawet siedem lat więzienia.


W zeszłym roku podczas wywiadu dla "The Sun" piosenkarz przyznał się do problemu z narkotykami. W 2007 roku trafił na odwyk.

Muzyk podzielił się również swoimi problemami ze zdrowiem. Lekarze wykryli "niepokojące nieprawidłowości w jego mózgu".

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: wprost.pl, niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

"Ryngraf" - TVP1 - jutro o godz. 23.05

/ fot. Telewizja Republika

  

„Ryngraf” w reżyserii Doroty Kani oraz Anny Zapert - już jutro o godz. 23.05 w programie pierwszym Telewizji Polskiej. Zachęcamy do oglądania!

Film opowiada o ludziach podążających tropem ryngrafu wykopanego przez ekipę prof. Krzysztofa Szwagrzyka z dołów śmierci na Bródnie w kwaterze 45N. Na początku nie wiedziano, czy to jest jakiś przedmiot, czy po prostu rdza. Przy czyszczeniu nagle ten rdzawy kawałek zaczął przemawiać, najpierw wyłoniły się zadrapania, potem litera, ułożył się wyraz.

[polecam:https://niezalezna.pl/299537-ryngraf-z-nagroda-im-prezydenta-ryszarda-kaczorowskiego-to-juz-kolejne-wyroznienie]

Film "Ryngraf" na X Festiwalu Filmowym Niepokorni Niezłomni Wyklęci zdobył nagrodę im. Janusza Krupskiego, a w ostatnim konkursie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich - Nagrodę Główną Wolności Słowa. Otrzymał również Nagrodę im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego w kategorii "Losy", obejmującej audycje poświęcone indywidualnym losom bohaterów uczestników i świadków zdarzeń i procesów historycznych.

[polecam:https://niezalezna.pl/265431-lzy-w-oczach-i-burza-braw-ryngraf-doroty-kani-pokazany-w-kaliszu-to-fascynujaca-historia]

„Ryngraf” - już 1 marca na TVP1 o godz. 23.05. Nie przegap!
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts