Minister Dworczyk o proteście nauczycieli

/ Telewizja Republika

  

- Mam nadzieję, że będzie kompromis - mówi szef KPRM Michał Dworczyk pytany o protest nauczycieli. - Mam nadzieję, że żadne działania nie obrócą się przeciwko uczniom i rodzicom - dodał minister pytany przez Katarzynę Gójską o obawy, że w związku z tym mogą się nie odbyć egzaminy gimnazjalne czy maturalne.

Mam nadzieję, że żadne działania o charakterze protestu nie obrócą się przeciwko uczniom i rodzicom. To byłoby fatalne

- podkreślił szef KPMR, który był gościem Katarzyny Gójskiej w TV Republika.

Minister Dworczyk przypomniał, że minister edukacji Anna Zalewska cały czas prowadzi rozmowy z przedstawicielami związków zawodowych, a główne postulaty protestujących dotyczą płac, wobec których to postulatów minister wychodzi z konkretnymi propozycjami.

Mam nadzieję, że porozumienie, jeśli nie jest na horyzoncie, to zbliża się dużymi krokami

- podkreślił.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...


Aż 833 zgony w ciągu doby we Francji. Razem już 8911 ofiar koronawirusa

zdjęcie ilustracyjne, / pixabay.com/iXimus

  

833 osoby zakażone koronawirusem zmarły w ciągu ostatniej doby we Francji - poinformowało ministerstwo zdrowia tego kraju. Bilans uwzględnia zmarłych w szpitalach oraz w domach spokojnej starości.

Resort podał, że ciągu ostatnich 24 godzin 605 osób zmarło w szpitalach (łączny wzrost z 5889 do 6494), natomiast 228 w domach seniora (łączny wzrost z 2189 do 2417). W sumie we Francji na Covid-19 zmarło 8911 osób.

Według danych ministerstwa liczba przypadków zakażenia koronawirusem wzrosła o 5171 i obecnie wynosi 98 010. O 94 zwiększyła się liczba osób na oddziałach intensywnej terapii.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts