Czy to obraz Moneta? Nie! I znacie to miejsce bardzo dobrze. ZDJĘCIA

Jesień w Łazienkach Królewskich / fot. Paweł Czarnecki/www.lazienki-krolewskie.pl

Wbrew pozorom ilustracja nad artykułem to nie jest zaginione dzieło francuskiego impresjonisty Claude'a Moneta, tylko "zwykłe" zdjęcie wykonane przez Pawła Czarneckiego. Na fotografii widzimy jesień w... Łazienkach Królewskich. A to nie jedyne zapierające dech w piersiach zdjęcie warszawskiego parku tego autora.

Łazienki Królewskie to jedna z największych atrakcji Warszawy. To nie tylko rozciągający się na powierzchni prawie 80 hektarów wspaniały park i muzea, ale również ośrodek kultury - nie ma chyba mieszkańca stolicy, który nie uczestniczyłby, albo chociaż nie słyszał o odbywających się tu corocznie koncertach pod pomnikiem Fryderyka Chopina. Od niedawna w Teatrze Królewskim w Łazienkach odbywają się również spektakle wystawiane przez Polską Operę Królewską. Spacery alejami Łazienek umilają żyjące tu zwierzęta - m.in. wiewiórki, dzięcioły, łabędzie i kaczki.Jedno jest pewne - Łazienki Królewskie są piękne, niezależnie od pory roku i dnia. Udowodnił to fotografik Paweł Czarnecki, którego zdjęcia możemy podziwiać na oficjalnej stronie parku. Trzeba przyznać, że robią wrażenie i zachęcają do wizyty w tym niezwykłym miejscu - sami zobaczcie! Wszystkie zdjęcia można obejrzeć na stronie Łazienek Królewskich.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, www.lazienki-krolewskie.pl/pl/zdjecie-dnia

Tagi

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl