Radny wyrzucony z PiS

/ By Adrian Grycuk - Praca własna, CC BY-SA 3.0 pl, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=40936620

  

Władze pomorskiego Prawa i Sprawiedliwości wykluczyły z partii radnego powiatowego z Kościerzyny Dariusza Jantę za jego wpis w internecie dotyczący zamordowanego prezydenta Gdańska śp. Pawła Adamowicza.

We wtorek, 15 stycznia, przed godz. 1:00 w nocy Kamil J. napisał na profilu Janty na Facebooku wiadomość dotyczącą śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Panie Dariuszu, dziś taki piękny dzień, że trzeba się napić ze szczęścia (...) oby więcej takich Adamowiczów było!!!

- napisał na profilu radnego Dariusza Janty jego znajomy.

Ja już wypiłem, ale muszę ostrożnie, gdyż miałem drugi zawał

 - odpisał samorządowiec.

Przewodniczący pomorskiego PiS poseł Janusz Śniadek poinformował, że prezydium pomorskiego PiS podjęło uchwałę o skreśleniu Janty z listy członków partii za "zachowanie nie licujące z godnością członka partii".

Jest to godne ubolewania i nie miało prawa się zdarzyć

 - ocenił Śniadek.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Znaleziono ciała dwóch nurków

Pigadia – stolica wyspy / By Juhani Komulainen, User Rafu on fi.wikipedia - Originally from fi.wikipedia; description page is (was) here, Domena publiczna, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=1129768

  

- Ciała dwóch nurków znaleziono w podwodnej jaskini w pobliżu greckiej wyspy Karpatos - poinformowały władze. Obcokrajowcy - w wieku 65 i 30 lat - weszli do jaskini w sobotę.

Trzeci nurek, który wraz z nimi był w jaskini, zawrócił w związku z niedostateczną ilością tlenu. Po powrocie nie odnalazł swoich towarzyszy i poinformował o zdarzeniu służby.

Trwa operacja wydobycia ciał zmarłych nurków z jaskini

- poinformowała straż przybrzeżna.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl