Kup płytę "Jak w Betlejem" i zostań Ambasadorem Miłosierdzia

Choć trasa "Betlejem w Polsce" dobiegła już końca, nadal możemy posłuchać najpiękniejszych kolęd w wykonaniu najzdolniejszych polskich artystów. Album "Jak w Betlejem. Live" zawiera kolędy i pieśni bożonarodzeniowe pochodzące z różnych epok, kultur i stron świata. Usłyszymy tu artystyczne perełki, na przykład starą hebrajską pieśń szabatową, kolędę starogrecką, czy też kolędy węgierską i czeską. Dodatkowo, kupując krążek, wspieramy ubogich i potrzebujących.

Józef Broda podczas koncertu "Betlejem w Polsce"
fot. Anna Krajkowska/Gazeta Polska

Największa charytatywna trasa koncertowa Betlejem w Polsce dobiegła końca. Jednak nadal możemy pomagać kupując płytę „JAK W BETLEJEM. Live”. Dochód ze sprzedaży płyty "Betlejem w Polsce. Live" zostanie przeznaczony na akcję Ambasador Miłosierdzia.  Kupując płytę dzielimy się dobrem z drugim człowiekiem.

Album „Jak w Betlejem. Live” stanowi piękną i radosną formę kultywowania polskiej tradycji kolędowania. Znalazły się w nim najpiękniejsze kolędy i pieśni bożonarodzeniowe, które pochodzą z różnych epok, kultur i stron świata. Usłyszymy tu artystyczne perełki, na przykład starą hebrajską pieśń szabatową, kolędę starogrecką, czy też kolędy węgierską i czeską. Historyczne  i współczesne utwory, w fenomenalnych muzycznych aranżacjach i opracowaniach literackich, stanowią o oryginalnym zróżnicowaniu płyty: każdy słuchacz odnajdzie tutaj taką tonację, jaka najbardziej odpowiada jego sposobowi przeżywania  Świąt Bożego Narodzenia. 

Wyjątkowa wartość „Jak w Betlejem”, to także efekt udziału i kreatywnej współpracy niezwykłych artystów: Natalii Kukulskiej, Kasi Moś, Darii Zawiałow, Mietka Szcześniaka, Beaty Bednarz, Mate.O, Agnieszki Musiał, Adama Krylika, Dany Vynnytskiej, Igora Herbuta.  Wokaliści zaśpiewali z towarzyszeniem słynnej orkiestry kameralnej AUKSO pod batutą Marka Mosia, oraz międzynarodowego zespołu muzycznego pod kierownictwem Jana Smoczyńskiego.

 Artyści, którzy wzięli udział w nagraniu zrezygnowali z tantiem. Dochód z trasy koncertowej Betlejem w Polsce 2018/2019 oraz sprzedaży albumu ”Jak w Betlejem. Live”  jest przeznaczony na wsparcie dla osób potrzebujących. Płytę można kupić TUTAJ

 

 

 Źródło: niezalezna.pl, mat.pras.

#Jak w Betlejem #płyta #album #kolędy #Betlejem w Polsce

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo