Jego głos zachwycił Europę. Teraz wystąpi w Polsce

13 maja 2017 roku Salvador Sobral zachwycił Europę, wykonując utwór „Amar Pelos Dois” podczas 62. konkursu Eurowizji. Zdobył najwyższą liczbę punktów w dotychczasowej historii całego festiwalu, jednocześnie zapewniając po raz pierwszy zwycięstwo Portugalii. Teraz gwiazdor rusza w europejską trasę koncertową, podczas której odwiedzi także Polskę.

Salvador Sobral wystąpi na czterech koncertach w Polsce
fot. YouTube/RTP

Reprezentujący Portugalię na 62. konkursie Eurowizji Salvador Sobral zachwycił nie tylko jurorów, ale także zwykłych melomanów i dosłownie zmiażdżył konkurencję. W Kijowie świętował więc podwójnie. W tym roku gwiazdor odwiedzi Polskę, gdzie zagra aż cztery koncerty - w Krakowie (4.04), Katowicach (6.04), Wrocławiu (7.04) i Warszawie (8.04). Muzyk zaprezentuje materiał z pierwszego albumu pt. "Excuse me". 

O zwycięzcy Eurowizji w 2017 r. mówi się, że odmienił oblicze tej imprezy, wynosząc ją na nowy, dużo wyższy niż to do czego przez lata przywykliśmy, poziom. Nic dziwnego – reprezentant Portugalii wygrał nie tylko głosami jury, ale o jego zwycięstwie przesądzili również telewidzowie i internauci. „Amar pelos dois”, piosenkę, którą wykonał Portugalczyk, skomponowała dla niego starsza siostra – również wokalistka – Luisa. 
 

Wybierzecie się na koncert Salvadora Sobrala w Polsce?

 

 Źródło: niezalezna.pl, www.salvadorsobral.pl

#Salvador Sobral #Eurowizja #Kijów #tarsa #Polska

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo