To już pewne: Ariel Borysiuk wypożyczony do Wisły

Ariel Borysiuk / Fotomag/Gazeta Polska

  

W sobotę drużyna Wisły Płock wylatuje na Cypr na zgrupowanie. Z zespołem trenować będzie 27-letni defensywny pomocnik, piłkarz Lechii Gdańsk Ariel Borysiuk, który został wypożyczony do końca sezonu.

„Szukaliśmy piłkarza na tę pozycje, a Ariel, który ma za sobą wiele występów w ekstraklasie i doświadczenie na poziomie międzynarodowym, na pewno zwiększy rywalizację o miejsce w środku pola”

– powiedział dyrektor sportowy Wisły Łukasz Masłowski.

Przed tygodniem z Wisłą pożegnał się środkowy pomocnik Damian Szymański, który odszedł do Achmata Grozny.

„Rozglądaliśmy się za jego następcą, ostatecznie zdecydowaliśmy się wypożyczyć do końca sezonu Ariela Borysiuka, zawodnika którego nie trzeba bliżej przedstawiać. Ma bardzo duże doświadczenie, jest utalentowany i na pewno zwiększy rywalizację w środku pola. Jestem pewien, że to właściwy ruch, a Ariel szybko wkomponuje się w naszą drużynę”

– dodał dyrektor Masłowski.

Borysiuk jest zawodnikiem Lechii Gdańsk od początku 2018 roku, wcześniej reprezentował barwy klubu w latach 2014-2015 i wiosną 2017. W sumie w Lechii rozegrał dotychczas 88 meczów i zdobył trzy bramki.

W rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 wystąpił w pięciu meczach ekstraklasy.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Premier o Olszewskim: Można zostać pokonanym i zdeptanym, ale pozostać wiernym swoim ideałom

/ twitter.com/PremierRP

  

Jan Olszewski jest świadectwem tego, że można zostać pokonanym i zdeptanym, bo tak traktowali go przeciwnicy polityczni, ale można pozostać wiernym swoim ideałom, ojczyźnie, Polsce, solidarności, wolności i poprzez drogę swojego życia uczynić wiele, żeby Polska swoją niepodległość pielęgnowała i rozwijała - mówił Mateusz Morawiecki podczas mszy pogrzebowej śp. Jana Olszewskiego.

Niepodległość - to słowo wymieniane z pietyzmem w mojej rodzinie. Dla mnie Jan Olszewski stał się uosobieniem niepodległości, walki o tę najważniejsza wartość, jaką jest niepodległość. Premier Olszewski przez całe życie świadczył o tym, że pełna niepodległość jest możliwa, że wato o nią walczyć

 - mówił premier Mateusz Morawiecki podczas mszy pogrzebowej śp. Jana Olszewskiego.

Morawiecki przypomniał, że Jan Olszewski wierzył w Europę. "Jako jeden z pierwszych w ramach działalności niepodległościowej, w ramach ciemnych czasów komunizmu złożył wniosek, żeby Polska była członkiem EWG" - zaznaczył.

"Walczył przeciw niecnym knowaniom początku lat 90. bo wiedział, że Polska, aby w pełni była niepodległa, musi pozbyć się demonów przeszłości"

- dodał.

Jak wykazywał premier, Jan Olszewski "jest świadectwem tego, że można zostać pokonanym i zdeptanym, bo tak traktowali go przeciwnicy polityczni, ale można pozostać wiernym swoim ideałom, ojczyźnie, Polsce, solidarności, wolności i poprzez drogę swojego życia uczynić wiele, żeby Polska swoją niepodległość pielęgnowała i rozwijała".

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl