Wach wzywa Szpilkę do rewanżu. "Walczmy wiosną" - pisze!

Mariusz Wach / Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

  

Szpilka kontra Wach - drugie starcie? To możliwe, jeżeli tylko popularny "Szpila" przystanie na propozycję bardziej doświadczonego zawodnika, który chce ponownie zmierzyć się z nim w ringu. Wach wezwał Szpilkę do walki, a na odpowiedź czeka do końca stycznia.

W listopadzie ubiegłego roku Artur Szpilka pokonał na punkty Mariusza Wacha. Werdykt wzbudził duże dyskusje środowiska bokserskiego, bo obaj pięściarze stanęli na wysokości zadania i dali z siebie wszystko. Szybko zaczęto więc mówić o rewanżu. Ale niestety - do tej pory nic się w tej kwestii nie dzieje, o czym poinformował dziś Mariusz Wach. Jednocześnie wezwał Szpilkę do rewanżu.

Mam uczciwą propozycję. Walczmy wiosną. Kasę niech zgarnie zwycięzca, a przegrany niech boksuje za darmo. Kasy na organizacje wtedy na pewno wystarczy. Jeżeli Artur i jego Promotor nie doprowadzą do tego rewanżu to kibice w Polsce i zagranicą niech sami wyciągną wnioski dlaczego. Ja ze swojej strony dałem najlepszą propozycje by rewanż się odbył. Czekam do końca stycznia na odpowiedź.

- napisał Wach na swoim profilu na Facebooku. Teraz czas na odpowiedź Szpilki!

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Prezydent Duda: Jan Olszewski był kreatorem historii Polski - jedną z najważniejszych jej postaci

Andrzej Duda / Telewizja Republika/screen

  

Zawsze wierzył w wolną, niepodległą, suwerenną Polskę. Była jego marzeniem i treścią jego życia. Stworzył Polskę taką, jaką dzisiaj mamy - w najaktualniejszym tego słowa znaczeniu. Był kreatorem historii Polski, jedną z najważniejszych jej postaci - mówił prezydent Andrzej Duda podczas mszy pogrzebowej Jana Olszewskiego.

Prezydent Andrzej Duda podziękował śp. Janowi Olszewskiemu za piękne życie, postawę i służbę dla Rzeczypospolitej.

Był kreatorem historii Polski, jedną z najważniejszych jej postaci

- mówił.

Zawsze wierzył w wolną, niepodległą, suwerenną Polskę. Była jego marzeniem i treścią jego życia. Stworzył Polskę taką, jaką dzisiaj mamy - w najaktualniejszym tego słowa znaczeniu. Obok prezydenta Lecha Kaczyńskiego, to własnie Jan Olszewski jest jedną z tych postaci, których wizję dziś urzeczywistniamy - dumną, wolną i solidarną

- mówił.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl