Pekińska siatka w Polsce

  

Chińczycy poważnie zagrażają bezpieczeństwu RP. Moi informatorzy biją na alarm. Zatrzymanie dyrektora Huaweia i kpt. Piotra D. to wierzchołek góry lodowej.

W Polsce ma działać cała siatka chińskiego wywiadu zbudowana przez Chińczyka X, przy którym zatrzymany Weijing W. to płotka. X mieszka w naszym kraju od początku lat 90. Oficjalnie jest biznesmenem z szerokimi kontaktani w biznesie i w polityce. Zna przedstawicieli każdej partii, wpływowych prezesów spółek prywatnych, jak również kontrolowanych przez skarb państwa. To właśnie oni, świadomie lub nie, mają mu od lat przekazywać ważne informacje. Akcje X spadły po ostatniej zmianie chińskiego ambasadora w Warszawie. Jak to jednak możliwe, że chińscy szpiedzy hulają po Polsce, a służby tylko temu się przyglądają? Czyżby chodziło o nazwiska osób, które są z X w zażyłych kontaktach?
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl