Ukraińska Metallica zagra w Polsce

29 stycznia w szczecińskiej Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza rozpocznie się tegoroczna trasa zespołu Scream Inc. z Ukrainy, który pod szyldem „Muzyka zespołu Metallica symfonicznie” zagra największe klasyki mistrzów thrashu.

Grupie towarzyszyć będzie orkiestra symfoniczna „Orion”
fot. www.instagram.com/screaminc/

Scream Inc. istnieją od 2008 r. i osiągnęli wielki sukces, stając się oficjalnie namaszczonym przez Metallicę tzw. tribute bandem. Naśladują swoich mistrzów bez zarzutu, co niejednokrotnie udowadniali, również w Polsce. Kanał zespołu na portalu YouTube jest dobrze oceniany i chętnie oglądany na całym świecie głównie ze względu na wysoką jakość produkcji.

Tym razem na koncertach usłyszymy największe przeboje zespołu Metallica w symfonicznych aranżacjach wykonanych na słynnej płycie „Metallica S&M”. Grupie towarzyszyć będzie orkiestra symfoniczna „Orion”. To blisko dwie godziny klasyki rocka w niezwykłym wydaniu. Koncerty odbędą się: w styczniu w Szczecinie i w Warszawie, w lutym we Wrocławiu, w Łodzi, Poznaniu i Rzeszowie, w marcu w Lublinie, Zabrzu i Krakowie oraz 13 kwietnia w Kielcach. Pierwsze koncerty zostały już wyprzedane, więc warto się pospieszyć z zakupem biletu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Warsaw, it was hot! Thank you so much, see you next time!

Post udostępniony przez Metallica tribute band (@screaminc)

 

 

 Źródło: Gazeta Polska Codziennie, gpcodziennie.pl, niezalezna.pl

#trasa #Kijów #Ukraina #tribute band #cover #Metallica #Scream Inc.

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo