Ukraińska Metallica zagra w Polsce

Grupie towarzyszyć będzie orkiestra symfoniczna „Orion” / fot. www.instagram.com/screaminc/

  

29 stycznia w szczecińskiej Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza rozpocznie się tegoroczna trasa zespołu Scream Inc. z Ukrainy, który pod szyldem „Muzyka zespołu Metallica symfonicznie” zagra największe klasyki mistrzów thrashu.

Scream Inc. istnieją od 2008 r. i osiągnęli wielki sukces, stając się oficjalnie namaszczonym przez Metallicę tzw. tribute bandem. Naśladują swoich mistrzów bez zarzutu, co niejednokrotnie udowadniali, również w Polsce. Kanał zespołu na portalu YouTube jest dobrze oceniany i chętnie oglądany na całym świecie głównie ze względu na wysoką jakość produkcji.

Tym razem na koncertach usłyszymy największe przeboje zespołu Metallica w symfonicznych aranżacjach wykonanych na słynnej płycie „Metallica S&M”. Grupie towarzyszyć będzie orkiestra symfoniczna „Orion”. To blisko dwie godziny klasyki rocka w niezwykłym wydaniu. Koncerty odbędą się: w styczniu w Szczecinie i w Warszawie, w lutym we Wrocławiu, w Łodzi, Poznaniu i Rzeszowie, w marcu w Lublinie, Zabrzu i Krakowie oraz 13 kwietnia w Kielcach. Pierwsze koncerty zostały już wyprzedane, więc warto się pospieszyć z zakupem biletu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Warsaw, it was hot! Thank you so much, see you next time!

Post udostępniony przez Metallica tribute band (@screaminc)

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie, gpcodziennie.pl, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Agencja Moody's potwierdza: Polska jest krajem bezpiecznym inwestycyjnie i gospodarczo!

Zdjęcie ilustracyjne / fot. pixabay.com

  

Polska gospodarka systematycznie się rozwija, o czym świadczy wczorajsza prognoza agencji Moody's. Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii wydało komunikat, w którym komentuje prognozę - "to kolejna agencja, która ponownie docenia siłę polskiej gospodarki".

Agencja Moody's utrzymała wczoraj wieczorem długoterminowy i krótkoterminowy rating Polski na poziomie A2 z perspektywą stabilną, zarówno w walucie krajowej jak i walutach zagranicznych. Decyzję uzasadniono odpornością gospodarki, jej wielkością i dobrą sytuacją.

Zdaniem resortu przedsiębiorczości i technologii wynik jest zgodny z oczekiwaniami rynku.

"To już kolejna agencja, która ponownie docenia siłę polskiej gospodarki. To utrzymanie decyzji z maja 2017 roku, kiedy to agencja pozostawiła rating Polski na poziomie A2 zmieniając perspektywę z negatywnej na stabilną"

- poinformowano w komunikacie ministerstwa. [polecam:https://niezalezna.pl/268435-moody39s-dobra-sytuacja-gospodarki]

Resort zwraca uwagę, że Moody's jest trzecią agencją - po Fitch i S&P - która w ostatnich tygodniach korzystnie i wysoko ocenia sytuację gospodarczą w Polsce. Moody's prognozuje wzrost PKB o 4,4 proc. w 2019 r. i 3,7 proc. w 2020 r.

Ministerstwo przypomina, że podobnie wysoką ocenę na poziomie A- (siódmy poziom) z perspektywą stabilną utrzymał przed trzema tygodniami Fitch, zaś tydzień temu S&P również nie dokonał żadnych zmian w swojej ocenie ani perspektywie ratingowej (A- z perspektywą stabilną).

"To bardzo jasny sygnał dla inwestorów zagranicznych - Polska jest krajem bezpiecznym inwestycyjnie i gospodarczo, w którym warto podejmować aktywność ekonomiczną"

- czytamy w komunikacie.

Dodano, że kolejna runda przeglądów ratingów odbędzie się na jesieni (27 września – Fitch, oraz 11 października – S&P, Moody’s).

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl