Tajemnicza śmierć dwóch kobiet. Ciała znaleziono w wodzie

zdjęcie ilustracyjne / fot. Piotr Łuczuk/niezalezna.pl

  

W Kanale Henrykowskim przy ul. Aluzyjnej oraz w okolicach Mostu Gdańskiego w Warszawie znaleziono ciała dwóch kobiet. Sprawą zajęli się już stołeczni policjanci. Tożsamości jednej z kobiet nie udało się jeszcze ustalić.

Stołeczni policjanci otrzymali we wtorek informację o ciałach dwóch kobiet, które znajdowały się w wodzie. Jedno znalezione zostało w Kanale Henrykowskim przy ul. Aluzyjnej, drugie w okolicach Mostu Gdańskiego.
- poinformowała Monika Brodowska z Komendy Stołecznej Policji.

Informacja została przekazana przez operatora numeru alarmowego 112.

Jak poinformowała Brodowska, sprawa trafiła do policjantów z Komendy Rejonowej Policji na Pradze-Północ oraz komisariatu na Białołęce.

Przy jednej z nieżyjących kobiet policjanci znaleźli i zabezpieczyli dokumenty. Tożsamość drugiej ofiary wciąż jest nieznana.

Wstępne ustalenia funkcjonariuszy nie wskazują na udział osób trzecich.
- oświadczyła Brodowska.

Śledztwa w obu sprawach będzie prowadziła Prokuratura Rejonowa Warszawa-Praga Północ.

Ciała zostały przewiezione do zakładu medycyny sądowej, gdzie ustalona zostanie przyczyna śmierci.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

British Airways. Szykuje się strajk pilotów

Zdjęcie ilustracyjne / fot. pixabay.com

  

Piloci British Airways zamierzają strajkować przez trzy dni we wrześniu - 9., 10. i 27. dnia miesiąca. Poinformował o tym związek zawodowy pilotów brytyjskich linii lotniczych. W zeszłym miesiącu zdecydowana większość pilotów British Airways opowiedziała się za akcją strajkową w sporze płacowym.

Związek napisał w wydanym w piątek oświadczeniu, że powiadomił British Airways, iż wezwie swych członków do strajku we wrześniu. Podkreślono, że oferta płacowa złożona przez British Airways nie zostanie zaaprobowana przez większość pilotów.

Linie British Airways uznały, że akcja strajkowa jest nieuzasadniona, twierdząc, że ich oferta płacowa jest godziwa, i ostrzegając, że strajki naraziłyby na kłopoty dziesiątki tysięcy pasażerów.

Poinformowano, że wprowadzane są zmiany do rozkładu lotów.

"Uczynimy wszystko, co w naszej mocy, by umożliwić podróże tak wielu ludziom, jak to będzie możliwe"

- napisano w oświadczeniu, zastrzegając jednak, że "jest prawdopodobne, iż wielu pasażerów nie będzie się mogło udać w podróż".

Zapewniono, że pasażerom, których loty zostaną odwołane, oferowany będzie zwrot pieniędzy za bilety bądź zmiana rezerwacji. Rozważany jest też leasing samolotów i załóg innych linii.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl